Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa 156-osból benzinest vagy...

Zero-eco86 kérdése:

Alfa 156-osból benzinest vagy dízelt szabad venni vagy érdemes?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék venni egy 156-ost 2.0 de nem tudom hogy benzinesek vagy a dízelesek jobbak e az Alfákban.

2017. ápr. 3. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs egy rahedli kidobni való pénzed, és nem akarsz sokat idegeskedni akkor ne vegyél alfa-t


Megbizhatósága kritikán aluli.

Nem is igen lehet rendesen eladni, mert a kutyának sem kell, max aaz alfa fanatikusok veszik, ők nem sajnálják rá a sok pénzt

2017. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az alfa nagyon fanatikus autó..

Akinek egy szerelem az Alfa az vegye,sajnos túlbonyolított,rossz anyaghasználatú,és ezek miatt megbízhatatlan,illetve szerelni borzalom autó.

Pedig szép kívül belül,és amig megy addig nagyon jól!

2017. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Benzines kerülendő, főleg a 2.0 TS, dízelben jó
2017. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 walk w1th mee ***** válasza:
8%
alfából semmiet
2017. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Facelift utáni 1.9jtd-t és 2.4jtd-t érdemes venni.
2017. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Facelift utáni dízel, vagy ha mindenképp benzines, akkor 1.8 TS. Az 1.6-os túl gyenge, a 2.0 meg nem a legjobb konstrukció.
2017. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi mész egy évben.
2017. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A megbízhatóságával sok bajod lesz, ha dízelt, ha benzineset veszel. Én őszintén egyiket sem merném ajánlani, ha a megbízhatóság szempont. Viszont van egy másik szempont is: Nem tudom, hogy a digók mit raknak abba az autóba, de függőséget okoz, és érzelmileg köti magához a tulajdonosát. Én akárhány alfást ismerek, mindegyik imádja a kocsiját. Hiába megy rá a gatyája az alkatrészekre, a javításra, akármilyen fostalicska, cserben hagyhatja százszor, de akkor sem venne mást, kizárólag alfát. :-)
2017. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, talán azért, mert minden autótulaj a jellemének a részének tartja a saját autóját.

Múltkor is beszóltak nekem az autómra, azóta a düh kerülget.

Bár ha más szólt volna be, attól lenyelem, pl egy szerelő, de nem egy laikus bunkó.

Amúgy egy utcában van az Alfa, meg a Fiat gyár, kb ugyanaz a kettő, de ezt csak jótanácsként mondom.

2017. ápr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt alfám, sok álmatlan éjszakát okozott. De nem hittem el, hogy minden alfa ilyen, vettem utána megint. Hát azzal is

optam rendesen.

2017. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!