Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf TDi (2-es golf)...

VW Golf TDi (2-es golf) kocsimat szeretném tunningoltatni. Turbonyomás növelés, vagy chiptunning lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Esetleg gondoltam egy újabb golf (3,4) tdi motorjának a kicserélésébe.

Árba kb mire számolhatok?

nekem előre kb 100-150 rugót mondtak, ez reális?

nem a motorcserére, az kicsit több lenne.



#motortunning
2017. márc. 30. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

"Turbonyomás növelés, vagy chiptunning"

A második nélkül az első sem jöhet össze.

Személy szerint én nem biztosan nem nyúlnék hozzá egy dízel motorhoz, nem erre lett kitalálva.

Hogy mennyibe kerül, az csak a helytől függ. Nem kell hozzá komoly felszerelés, aki ilyennel foglalkozik szinte nulla Forintból végrehajtja a mutatványt. 100-150 ezer nagyon soknak hangzik (nem tudom mennyiért csinálják), bátyám 4-es Golf-ja egy kisebb átalakításon esett át nemrég, így az injektorok vezérlésébe is bele kellett nyúlni (avagy Chip-tuning), autóelektronikában jártas ismerősünk ingyen megoldotta neki.

2017. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettes Golfban nem volt TDI, csak 1.6-os előkamrás turbódízel. Állítólag sok tuningot kibír, de ez egy 1.6-os őskövület motor marad akkor is. Én inkább az 1.9 TDI beszerelését mondanám, azok tuning nélkül is sokkal erősebbek, konkrétan majdnem duplája úgyhogy tuningolnod se kell, és tartósak is cserébe. Más téma, hogy hogyan fogod te ezt utána műszakin átvinni.
2017. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Góf2ben nem volt TDI, sőt semmilyen EDC-s motor. Ha nincs EDC akkor nincs mit chiptuningolni XDD
2017. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ECU nem volt, de a gázolaj mennyiséget már elektronikusan szabályozta. Teszkós chiptuning. :D
2017. márc. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
A szmókendsárm matrica darabja köztudoattan +5Le
2017. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!