Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Deawo Matiz 0,8s 2003as...

Deawo Matiz 0,8s 2003as fojtószelephiba vagy nagyobb gond lehet?

Figyelt kérdés
Hidegen indítva (indítógátlós)alapjáraton le akar fulladni.Ha rágázolok egy pár másodperc múlva rendesen megy az alapjárat.Meleg indításkor semmi baja.Mi lehet az oka hogy csak hidegindításnál akar lefulladni?A Fojtószelepre gondoltam de nem merek elindulni nem e hengerfejes.
2017. márc. 23. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Minden auto hengerfejes...gyarilag raknak ra olyan alkatreszt!

A tieddel jelen esetben biztos nincs gond,lehet a fojtószeleppel sem....... a talalgatasok helyett elvinnem egy hibakodolvasasra es valoszinuleg mindjart elorebb lennel

2017. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

alapjáratal lehet gond


alapjárati léptetőmotor, légtömegmérő, esetleg valóban koszos a folytószelepház, bár akkor be mekegne gázadásra.

Szerintem alapjárati léptető motor vagy ahoz közhető szenzor szar


a GM autóiban ez alap hiba jelenség

Nem fengerfejhiba:)

2017. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha lehet olyanok válaszoljanak akik nem bennem keresik a hibát.Köszönöm.Természetesen hengerfejhibára gondoltam v.gyújtógyertya ,stb probléma.De a fűtés az utastérben jó és a kipufogón volt hogy indításnál fehér volt a füstje.De most meg nincs semmi baja rendesen indul megnéztem a gyertyákat is ,de majd kicserélem.Egy kissé eszi az olajat is.Ezért is gondoltam nagy hibája lehet amitől tartok.A költségek miatt kérdezem.
2017. márc. 23. 11:34
 4/10 A kérdező kommentje:
2#/ Köszi!
2017. márc. 23. 11:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Senki nem kereste benned a hibát,viszont több mint megmosolyogtató,hogy láthatóan halvány lila segédrendezői fogalmad sincs az autókkal kapcsolatban,de te már a fejedből kipattant minden féle realitást nélkülöző találgatással fel is állítottad a diagnózist.....
2017. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5/Nos te biztosan többet tudsz de még érdemleges választ nem írtál.Talán jobban tennéd ha ide így nem is.Kösz.
2017. márc. 23. 13:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak le van szennyeződve a fojtószelep.
2017. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen érdemleges valaszt irjak igy neked látatlanba,egy ennyi leírás alapjan?Vagy kezdjem el én is felsorolni azt a kismillio dolgot ami ezt okozhatja?Nem tudom mivel leszel előrébb az ilyen "szerintem" kezdetű válaszokkal.......mert az ilyen szerintem dolgokkal még nem nagyon sikerült itt autót megszerelni,vagy ha igen az elég sokaig tartott meg eleg sokba is kerult.......

Amugy meg adtam erdemi valaszt!Olvastasd ki a hibakódot!Mindjárt előrébb lennél mert feltetelezhetően valami elektromos baja lesz!

2017. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Marcello,nemhogy kismilliót egyet sem írtál.Lépj le oks szeva!
2017. márc. 23. 14:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig a pénz, a javítás ára, stb... Akinek nincs pénze javíttatni ne járjon autóval... Ha mégis kerül valamennyi akkor vidd el HOZZÁÉRTŐ szerelőhöz és megmondja mi baja... Semmi értelme itt találgatni, nem totó ez...
2017. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!