Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres kresz vizsga után 2...

Sikeres kresz vizsga után 2 évem van megcsinálni a forgalmit?

Figyelt kérdés
Csak 2016-os válaszokat találok lehet azóta változott...Pénteken tettem le a KRESZt sikeresen,viszont most jön az előrehozott érettségi+kisérettségi,ezért majd csak nyáron szeretném elkezdeni a forgalmit. Erre van lehetőség?
2017. márc. 20. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisérettségi mellett lazán belefér. Nyáron sokkal leterheltebbek az oktatók és így kevesebbszer tudsz menni vezetni.

De te tudod.


Amúgy nem változott a 2 év.

2017. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, 2 évig érvényes a KRESZ vizsga. Én is nyáron csináltam amúgy, nekem nagyon rugalmas és jófej oktatóm volt, tehát soha nem volt igazából "betáblázva", inkább rajtam múlt, amikor nem mentem vezetni.


Forgalom szempontjából meg még jó is lehet, mert el tudsz menni olyan időpontokban, amikor kicsi a forgalom (bár nem tudom hol laksz, itt Pesten halálos 4-5 óra körül a forgalom).

2017. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, ahogy beiratkozol az iskolaba, onnantol 1eved van atmenni a Kreszen. Amkikor beiratkoztal, onnantol 2eved van letenni a jogsit. Nekem legalabbis igy mondtak.

Jobb elkezdeni, hamarabb tul leszel rajta, heti 2alkalommal ugy sem hinnem, hogy tobbet mennel, az meg alkalmanket altalaban 2ora.7napbol csak van 4orad vezetesre.. :)

Nyaron tenyleg rosszabb, mert te se, az oktatod se szivesen oktat + akkor ok is bevannak szepen tablazva, mert sokan nem "mernek' telen belevagni, mert csuszik.. nyaron meg a legtobb iskolas akarja hirtelen letenni...

2017. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!