Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota 1.4 d4d motor vélemények?

Toyota 1.4 d4d motor vélemények?

Figyelt kérdés
2000-2005 körüli dízel corollában gondolkodunk, érdekelnének vélemények erről a motorról. Hány km-t mentetek vele, milyen szervíz igénye volt? Milyen meghibásodása lehet? Van-e benne kettős tömegű lendkerék és részecske szűrő?

2017. márc. 18. 21:22
 1/2 wildvad válasza:
Nincs benne se részecskeszűrő, se kettőstömegű lendkerék. Nagyon megbízható motor, nekem ezzel a motorral volt Yarisom, 170ezer km-t mentem vele hibátlanul. Apámnak corolla volt 1.4 D4D motorral. Ő 300ezer km-nél jár motorhiba nélkül. Egyedül az MMT váltóval voltak bajok. A fogyasztás 4-7 liter között van (vezetési stílustól függően). 190 km/h-t lehet vele menni max. Szerintem jó vétel! :)
2017. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KicsiHunter válasza:
Üdvözlöm. 2005-ös toyota corollánk van ilyen motorral. Párom Ausztriába jár ki vele dolgozni, van úgy hogy heti szinten megy vele 500 km-t. Jelenleg 240 e km van benne. Szerintünk kicsit igényes motor, ha teheti jobb minőségű gázolajat tankoljon ( Pl OMV). Mivel sokat használja párom eddig váltó bajos, illetve porlasztós lett, na de melyik autónál nem jönnek elő ezek a problémák. Autópályán 140 km/h 4,7 l fogyasztása van. Kettős tömegű lendkerék nincs az autóban. Az általános szervízek, és a fent említett 2 problémán kivül más baja nem volt. Szeretjük az autót, csak vigyázni kell rá!
2017. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!