Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a motorom?

Miért nem indul a motorom?

Figyelt kérdés
Van egy gs500-as suzukim, a téli állást követően akkutöltőről bikázva az indítómotor recsegő, daráló hangot adott ki. Nem akartam annyira erőltetni, töltögettem az akksit, full feltöltve, bikázás nélkül is ezt csinálta. Kipróbáltam egy másik akksival is, de annál fordítva volt a pozitív és a negatív rész, a kábelen meg nem volt jelölve, én meg beraktam, ahogy odaillett, indítottam, de nem csinált semmit. Gondolom, elb*sztam valamit ezzel, mert már sehogysem forgat az önindító. Ne próbáljatok motort beindítani fáradtan, mert ez lesz a vége. Mi csesződhetett el benne? Valami biztosíték ? Vagy valami komolyabb? Egyébként az is lehet, hogy nem emiatt lett ez a baja, mert ezen a motoron az alkatrészek háromnegyede elromlott már, olyanok is, amik egyszerűen nevetségesek.Köszönöm a leendő válaszokat :)

#Suzuki #remélemmásnakjólműködiklegalább
2017. márc. 17. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerinted van olyan ember aki ezt el olvasva, a monitor elött ülve megmondja hogy mi a gond, hol és mit kell

rajta javítani??? Találgatni lehet max, de csak ennyi.

Inkább told el azt a motort egy szervizbe és ott konkrétan

meg mondanak mindent!

2017. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia:)

A találgatás pont elég, nem pontos diagnózist vártam:) Azért köszönöm, hogy leírtad a véleményed.

2017. márc. 17. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!