Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cserélhető külön motor a...

Cserélhető külön motor a Motorina pumpába? Vagy érdemesebb egybe kicserélni az egészet?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 08:53
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
Az enyémben cserélhető, de elképzelhető olyan amiben úgy oldották meg hogy ne lehessen.
2017. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Golf V 2005 1,9 TDI.

Azért kérdem mert csak motrot cseréltem és azóta olyan hiba lépet fel , hogy az autó egy bizonyos idő után menet közben leáll és nem gyúl be újra, csak rengeteg hajtatásra. El vittem 3 szervizbe a hibát nem találták meg , el vittem egy elektronikus szervizbe is kicserélte a softot az eredetire és egy kütyüt is és őjra csak be adta ezt a hibát. Egyszerüen nem találják h mi okozza a leállást. En gyanakodom a pompa részleges kicserélésére...

2017. márc. 12. 10:25
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Passz...


Lehet hogy nem nyom eleget az új pumpa, bár szerintem akkor csak gyengébb kellene legyen a kocsi.

Lehet valahol falsot szív ahogy összeraktad, leáll és indítózni kell hogy kidolgozza a levegőt.

Az is lehet hogy a munkafolyamat során (vagy csak egy sima tankolásnál) kosz került bele és egy szűrőcsere segítene.


Fateromnak 1.9TDI Passat állt le menet közben és csak hosszabb indítózásra indult be újra (majd újra és újra eljátszotta), neki egy szűrőcsere segített.

2017. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szűrő csere már volt.
2017. márc. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!