Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lenne még ennyiért,...

Érdemes lenne még ennyiért, ilyenkor 3-as Golfot vennem?

Figyelt kérdés
Ballagásra kapok egy kis pénztm, plusz dolgozgatok is kicsit, így lesz majd kb 350000 Ft-om. Az lenne a kérdésem, hogy ennyiért érdemes lenne-e egyátalán 3-as golfban gondolkodni, nagyon tetszik az autó, de nem lenne kedvem havonta szerelőhöz vinni. 1.6, 1.8 benzinesek érdekelnének elsősorban. Köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 5. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezeknek a 98%-a már szét van rohadva.

Ha meg tudod magad javítani ami elromlik vagy már vételkor sem működött akkor nem kell havonta szerelőhőz vinni.

Ha veszel vigyél magaddal hozzáértőt, úgy a legnagyobb romokat elkerülheted.

2017. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi a jövedelmed és hogy van-e szükséged rá.

Ahhoz hogy az udvaron nézegessed, azért nem érdemes semennyiért 3-as golfot venned.

2017. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öreg és rozsdás is. Fiatalabb és rozsdamentes Cliót kapsz már 400.000ért.
2017. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább gyűjts hozzá, akár egy 4-es golfra, vagy valami más, fiatalabb autóra.
2017. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Ebben az esetben gyűjtök még egy kicsit hozzá, és veszek egy kicsit újabb g astrát. Nem sokkal drágább de mégis olcsóbb a 4-es golfnál.
2017. márc. 5. 12:15
 6/6 a 24 kisfarkas válasza:

Szia. Lehet 280-330 korul venni szép golfot,ha az kell akkor tényleg erdemes hozza ertot vinni magaddal. Ha meg gyujtesz tovább akkor vegyél egy IV-est.

Nekem 1.4es benzines van de nagyon kijövök vele szerintem olcso az alkatrész is hozzá. Renaulthoz kétszer annyiba kettek volna a dolgok amit en néztem. Viszont ha kifogsz egy egyben levo golfot akkor ha kicsit felpofozod felujitod akkor megbízható kocsi lesz belőle. Elsőre ne akarjatok mar olyat venni ami koppra jó kedves válaszolók,ha veszel egy autót minimum vezerles csere meg ilyenek. El kell kerülni a rohadó rozsdás vacakokat amin van egy ket folt ahoz meg egy karosszériást megkérsz kicseréli pl küszöböt. Nem nagy valami.

2017. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!