Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Esetleges motorhibák elofordul...

Esetleges motorhibák elofordulása BMW E34 525TDS nél.96. mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább adagoló problémák. de kérdezz sztem az e34club.hu oldalon
2010. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alap:hidegen nem padlózni, meghajtás után kicsit járatni, úgy leállítani!Mindig figyelni a kiegyenlítő tartályban a hűtőközeg szintre és a kis furaton áramoljon a folyadék a tartályba járó motornál.El szokott dugulni.Kéttömegű lendkerék állapotára figyelni, mert ha rossz, akkor akár főtengely törést is okozhat.Nekem néha brutális hajsza után kifortyogta a vizet...Hengerfej ellenőrzése szakműhelyben-hibátlan.Összerakva-ugyan az a jelenség.Vízpumpa csere-ugyan az.Hűtő és termosztát csere-ugyan az.Beszámolták egy 20d E-39 be, de a mai napig megy, nincs hajtva, semmi gondja.Ki tudja mi volt a baja?De kb. négy-ötszáz ezer kilométer volt benne(tök sima gázpedál) de a gyári hónolás látszott a hengerekben...Igaz ez E-34 volt, de minimális különbség a két motor közt(műanyag szívócsonk, meg gondolom a vezérlés szoftver)
2010. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 adi69 válasza:
Nekem 3 évig volt,70000km.Vizpumpa,termosztát,adagoló csöpögés,hűtőcsere.Szerettem.330000km volt benne.Bontatlan motor.Na a távirányitós áálófűtést azt nagyon szerette.
2012. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!