Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagennél a 410 relé...

Volkswagennél a 410 relé konkrétan azon kivül hogy kapcsolja a benzinpumpát milyen feladatot lát el, illetve mi vezérli?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék hogy mi okozhatja azt hogy szétkapcsolja és nem indul az autó. Ha valaki választ tudna adni azt nagyon megköszönném!
2017. febr. 26. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hogymilyen volkseagen. Egyébként 99% hogy a motorvezérlő kapcsolja. Lekapcsolni pedig az utólagos indításgátló vagy a gyári immo is le tudja. Ha leírod milyen évjárat, milyen vw, milyen motorral akkor meg tudjuk nézni neked.
2017. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez egy 2001-es vw polo 6n2

Elöször kicseréltem relét lehuztam az ecut vissza dugtam és egy honapig ment gond nélkül.

Most megint nem indult. Vettem egy másik relét azzal se indul

Viszont összezára már második hónapja használom. De önmagától nem megy. Ráinditok, elindul a pumpa is, egy másodpercre elindul és ennyi. Immora gondoltam de nem értem hogy két hónapja miért javult meg most meg egyáltalán nem indul csak ha összezárom.

Előre is köszönöm!

2017. febr. 26. 23:42
 3/3 A kérdező kommentje:
* a motor ezres
2017. febr. 27. 00:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!