Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó mennyit fogyaszthat...

Ez az autó mennyit fogyaszthat ha odalépünk neki?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 9. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
SOKAT!!! Qrva sokat! Egy ismerősömnek 4,2 Audija van, az „csak" 300 paci, egy ilyen odalépésnél volt hogy a pillanatnyi fogyasztásmérője 70 litert!!!! mutatott....
2010. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

v12-es blokk szal qurva sokat!városban 15 alatt nem fogyaszt de ha odalépel neki 20at is eléri könnyen...


Kivéve, ha ez is olyan fajta h termeli a benzint akkor jol jársz vele-,-"

2010. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

20 körül

De ez brutálul megy :D

2010. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

17:44:

nem az a fajta vagyok hogy bmw az álomverda meg csak az a király, így nekem sajonos a benzint sem termeli :)

2010. máj. 9. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:

20at biztos

Ennyi pénzt amúgy nem adnék egy majdnem 20 éves autóért, a 10 éves kocsink fele ennyibe került, igaz hogy az másik kategória és nem is BMW, de én úgy vagyok vele hogy aki sportkocsival akar villogni az ne 20 éves vassal tegye hanem pl 5 évessel, vagy inkább ne is vegyen.

2010. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem villogásból venném, nemis azért mert csak ennyi pénzem lenne rá, hanem azért mert szerelmes vagyok a régi kocsikba, az álmom is egy '69-es autó.
2010. máj. 9. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:

17:44 vok

nem személyeskedésböl irtam csak mondom van itt egy kolega és csak azt elöztem meg:D

amugy tényleg fasza kocsi csak 1 hibája van a bukolámpa h az nem néz ki jol szinte egyik kocsin sem . sok gyár probálkozott vele de szinte egyik se fejlesztette tovább mert annyira nem nyere meg az emberek tetszését

de vkinek ez jön be . am ezta kocsit tényleg ugy érné megvenni h vmék határ melett laksz mert a magyarországi benzinár melett már lassan benzinmotoros bünyirot sem éri megvenni:s

2010. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, a bukólámpa az jobb lenne ha nem lenne. Én is csak olyan helyeken használnám ha kötelező lenne.
2010. máj. 9. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


ismerősnek BMW E30 2500 köbcentise van. 220 Lóerős. 93-as évjáratu. és neki átlagfogyasztása 16 liter. ha odalép neki 20-21. ez jóval többet ehet, 100%! van vagy 27-30 liter. ez kb zabálógép, olyasmi mint ford mustang:) de ha odalépsz neki megy is :D

2010. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Üdv.Nekem volt szerencsém egy 850 esel közlekedni pár napig.ha kb alapjáraton és a sebesség korlátokat betartva nyakalta a 13at,odalépve az átfolyás mérő kiakadt.Egy péntek estét kifogtam itt Budapesten(aki ismeri az életet itt az tudja miről beszélek)na akkor 18-22 között fogyasztott.
2010. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!