Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 250 ETZ vagy egy Aprilia...

Egy 250 ETZ vagy egy Aprilia RX 125?

Figyelt kérdés
Melyik motornak nagyobb a végsebessége? Előnye, hártánya? Azt tudom, hogy az Aprilia erősebb, mert krossz. Tulajdonképpen ez is érdekel, hogy miért erősebb egy kisebb ccm-es motor, mint egy nagyobb motor? Tudom, hogy nem egyező kategóriába esik a 2 motor, de érdekelne.
2017. febr. 25. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ETZ csak olyan öregrókáknak való mint én, és nosztalgiából mennek vele. A váza gyenge, és hallottam már olyant ami elment 140-ig óra szerint, szerintem mondjuk tuninggal. Én max 120-szal mentem, de ott már elég instabil. Maga a váz a tank alatt is ilyen gyenge lemez szerű zárt szelvény.
2017. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Apukának is volt egy 250-es ETZ-je, még újonnan vette, és Ő is 140-ig ment vele gyárilag. Még középiskolás vagyok, de ETZ-ben gondolkodom.
2017. febr. 25. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább az RX
2017. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem a 125-öst is meg a 250-est is, de lejárt sajnos az idejük.

A németek még szeretik nosztalgiából, kérdés hogy mire akarod?

2017. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A gond az a felvetéseddel, hogy egyszerűen semmiben sem lehet összehasonlítani a két motort, mert annyira más világ mindkettő.


Egyébként RX nem cross motor!

2017. febr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es: Nekem is pont ezek a motorok jönnek be, tudom, hogy már régiek, de a formájába, alakjába, idomjaiba szerettem bele. Én amolyan hobbimotornak tartanám, hévégéken(azért hétköznapokon is) elmennék vele motorozni olyan 20-25 km-t tennék meg vele. Ja, és eljárkálgatni a faluban.


Utolsó: Bocsi, enduró.

2017. febr. 26. 07:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra mondjuk tökéletes. Csak a jó állapotú ebből is drága már.
2017. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért erősebb az Aprilia. Hát, nézz rá. Maga a váz fényévekkel stabilabb, merevebb, ott a himba rendszer, az első futómű ég és föld, meg ott a Rotax blokk, ami ketyeg benne. Az Aprilia felépítése elbírja azt az erőt, és igánybevételt, ami alatt a keletnémet gyöngyszem már rég atomjaira hullik. Nem egy kategória a kettő, szóval értelmetlen összehasonlítani is, mert nincs mit összehasonlítani.
2017. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És melyiknek nagyobb a végsebessége?
2017. febr. 26. 13:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Váltótól függ, ha a gyári váltó van alatta, akkor olyan 145 körül van a vége, ha alá raksz egy Pegasonak a váltóját, akkor 160 felett, viszont nincs olyan stabil nagy tempónál, mint a Pegaso. Amúgy miért nem nézel Pegaso 125-öt?
2017. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!