Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf MK2 1.6GTD...

Volkswagen Golf MK2 1.6GTD '89 vagy Nissan Almera 1.4 benzin '99?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ti melyiket javasoljátok jobban? Tudom pont 2 különböző autó, de árat nem tekintve, melyiket ajánljátok megbízhatóság, fenttarthatóság szempontjából? A Golf nem egy széthajtott autó, második (idős úr) tulajtól, egész egyben van. A Nissan-t pedig rokonomtól tudnám megvenni. A golf jobban tetszik nekem, de szüleim a nissant javasolják..

2017. febr. 11. 14:09
 1/4 Tomcatters ***** válasza:
En az Almerat javaslom :D Akkoriban 2004 elott jo autokat csinalt a nissan :D
2017. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát csak tudod nekem fiatalon fontos a fogyasztás is. A Golf eszik 5őt míg a nissan 7-et. Viszont a Golf csak idősebb. Á szóval nem tudom, elgondolkodtató.
2017. febr. 11. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól hogy idős úr a tulaj az nem garancia.

Az Almera az csak 10 évvel fiatalabb...

2017. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a golf 2-t ajánlom. Nekem is az van bár az enyém csak szívódízel. Ha nagyjából egybe van az autó igazából nagyon sok problémád nemlesz vele.

Előnyök: olcsó, keveset eszik, olcsó az alkatrész is, stílusosabb mint az almera(ez már szubjektiv), és mivel könnyű a kasztni dinamikusan is lehet vele autózni. Mellesleg ha szép az autó inteni fognak a kollégák az utakon azért ezis jóérzés :D

Hátrányok: régi és valami apró baja mindig lesz ezzel számolj lehet egyszer elmegy a hátsó ablak fűtés, megcsinálod utána elkezd ereszteni a fűtőradiátor stb. Ez ezzel jár. Halálgép. De tényleg csattansz nagyobb sebességgel meghalsz.

Nagyjából ennyi turbóra kell még odafigyelni és kész.

Én azt mondom amig fiatal vagy és nincs sok pénzed egy újra nagyon szeretni fogod a golfot(azért nemhazudok gyűlölni is fogod) olcsón elvisz a ból b be és élvezet vezetni. De tény hogy soha nemlesz olyan megbizható mint egy újabb de amig nincs pénz másikra és kell az autó nincs mit tenni. az almera is lassan 20 éves bőven jönnek ki már azokon is a hibák cserébe sokkal drágább bele minden.

2017. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!