Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ablaktörlő . Csak a gyors...

Ablaktörlő . Csak a gyors fokozat működik mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

az ablaktörlő bekapcsolásakor csak a gyors fokozatot működteti ha átkapcsolom kisebb fokozatra akkor is csak a gyors fokozatot csinálja megállás nélkül és ott áll meg ahol épp leállítom mi lehet a hiba? maga a kapcsolója jól működne.

Peugeot306 sedan 98évj.


2017. febr. 7. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Elektromos hiba!

Kérdésed alapján azt mondom nem tudod megjavítani, vidd el szerelőhöz!

Kontakhibás csatlakozón át a végállás érzékelőig a vezérlő modulon át bármi lehet!


Biztonsági okból úgy tervezik, hogy lehető legvégső esetben is a gyors fokozat menjen apróbb hibák esetén is(sokszor ez megkerül mindent és csak a kapcsolón megy át a motorig), így a szerelő látogatásáig tudsz törölni.

2017. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínű valaki az odafagyott ablaktörlőt akarta működésrebírni,ezért elköszönt a többi fokozat.

Én is jártam így,vettem egy másik motort 5 ezerért bontóba

2017. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előtét ellenállás kipurcant a motorjában.

Bontó, másik ablaktörlőmotor(lehetőleg ne ugyanolyan rosszat)

2017. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!