Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek melyik a kedvenc sportau...

Kinek melyik a kedvenc sportautója?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért tettem fel mivel, el keztek érdekelni a sportkocsik, de nem sok ilyen kocsit tudok (még), szóval így megismerhetek több fajtát.

2017. febr. 5. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a japánok a befutók: toyota supra, nissan 350z; 370z; 200sx; s13; silvia, mazda rx7, mitsubishi lancer evo VIII és IX, subaru impreza, nissan skyline (majdnem kifelejtettem)

Kb ennyi, de biztos kihagytam valamit. Ezek közül a nissan 200sx megfizethető, és a gatyád se kell eladni a tankolás miatt.

Ha gondolod akkor privátban még írhatok egy párat. :)

2017. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lamborghini összes változata :)
2017. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívómotoros Porsche 911, az első 3 generáció M3-as BMW, japánból az első generációs Honda/Acura NSX.


Ha fontos lenne az erő is, akkor Toyota Supra /Nissan Skyline / GT-R.

2017. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit eddig vezettem: SLK200. Mondjuk ugyan ez egy v6ossal. Esetleg MX5. Eleganciát funkcionalitással párosítva: SL65 amg.
2017. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és AMG GT S. Igaz az inkább túra, elvégre GT.
2017. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lexus IS sorozatot kihagytam.

1-es voltam.

2017. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dodge Viper
2017. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!