Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 88-as CRX, vagy 93-as Civic?

88-as CRX, vagy 93-as Civic?

Figyelt kérdés

Indokokat is írjatok, hogy melyiket miért választanátok.

Elsősorban nem arra vagyok kíváncsi, hogy melyikkel lehet gyorsabban menni, inkább a megbízhatóság a lényeg.


2010. máj. 6. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
újabbal biztosan jobban jársz, feltéve ha ugyanolyan állapotban van a két autó...
2010. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem mind a két féllel, ez alapján a CRX van inkább rendben.
2010. máj. 6. 19:41
 3/11 anonim ***** válasza:

nem tudom, az a 22 év azért mégis 22 év, akármennyire megbízható autó.

nem biztos, hogy meg merném venni, nem azért mert rossz autó, csk ennyi idősen...

2010. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

áá, ilyen régit ne, civivböl is találsz biztos újabbat, ezek ilyen öregen csak pénztemetők.


De ha neked ezek tetszenek, és neked megéri akkor azt amelyik jobban tetszik, hisz iylen idősen, szinte mind2re ugyna annyit kell álldozni majd.


Amúgy ha ilyen őskori kocsikrol van szó, akkor nekem Nissan S12 Silvia, vagy Toyota Corolla Ae86(Trueno) kellene:) Talán még a S13/200sx, de ezk már nem olyan 80as évek kocka autói, de azért lassan ezek is megöregszenek:))

2010. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyértelmü h civic mert a legzseniálisabban kialakitott autot amit valaha csináltak ;9 egyszerüen tökéleten az alakja:p és a motorjárol is ugyan ezek elmondhatok . ama crx se rossz de kinek mék tetszik
2010. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

háát, azért ennyire nem jó az a civic...

Hogy úgy mondjam ,se rallyba se egyéb autóversenybe nem látnám hogy hemzsegnének a profi civices versenyzők és aláznák a többi gépet...


Jó és sportos gép, de nem több.

2010. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

CRX


a korától ne félj, én 21 éves kocsival járok, és ismerek olyanokat akik még idősebbekkel nap mint nap és soha nem hagyják őket cserben

2010. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 21:20as okostojásnak üzenem h Keressen rá V. Sándor videóira... "Red Rocket" ő magyar és többszörös King Of Europe gyorsulási verseny bajnok...Az autóban egy 2literes turbós honda motor van. ja és rajta kívül van még 1-2 honda a gyorsulási versenyeken. u.h ennyit erről.
2010. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20:30

kedves másik "okostojás" a gyorsulás minden csak nem normális autó sport, nem szól többről, minthogy kinek erősebba gépe, és kinek van pénze jobb motorra...

Rally, touringcar, Forumla versenyek, drift versenyek, ezek igazi autó versenyek, ahol a tudás is számít, nem csak a motor mérete...

2010. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22:20 igy van! nagyanyám is tudja nyomni a gázt...
2010. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!