Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Audi a4...

Mi a véleményetek az Audi a4 allroad -rol? Saját tapasztalat érdekelne leginkább, de mindent meghallgatok . Mellesleg nő vagyok

Figyelt kérdés
Audi, női sofőr

2017. jan. 26. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon jó autónak tartom, remek összkerékhajtással, és kiváló futóművel. Jobb, mint egy otromba SUV, ezt ha kell, leengeded, és olyan mint egy rendes Audi A4, és csak szükség esetén emeled fel, mondjuk ha földúton mész.
2017. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm volt már egy sima a4-em imádtam, de az allrodba kaszniba "szerelmesedtem bele " remélem ebbe se csalódnák
2017. jan. 26. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Oszt mennyi időset vennél, milyen motorral?

Mert h nagyon nem mindegy. Bár, h sok pénzed van javításra, akkor mindegy.

H nem, akkor a 2,5 Tdi- t kerüld el! A légrugókra mindig legyen legalább fél milla a tsebedben, de inkább egy. Meg a kompresszorra még emellett.

2017. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egy hulladék... az előttem kommentelő majd mindent leírt róla! légrugós futómű, kompresszor az... finoman szolva is borzasztó... audis csoportba ugy szidják ezt a kocsit mint a fenét... aztán ott a 2.5 tdi... a világ legrosszabbjai közt tartják számom ezt a motort!

most lehet irkálni hogy örulnek en olyannak meg hogy csak normalisan kell hasznalni stb.. ez a kocsi az odafigyelest sem halallja meg... sz. r

2017. jan. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát már nem mai csirke vagyok 40 voltam minap , én 2.0 tdi re gondoltam ,biztos hogy mindegyik légrugós? És ami nagyon fontos számomra nem szeretnék automata váltóst egyszerűen utálom !2.5 tdi ről nem is hallottam ez valami régebbi kidás ?
2017. jan. 27. 07:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Elárultátok magatokat, hogy mennyire vágjátok a témát. Amikor az Audi A4-ben még volt 2.5 TDI, akkor még nem is volt szó A4 Allroadról. Mire ez megjelent, már rég nem létezett a 2.5 TDI motor.
2017. jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már kicsit meginogtam , hogy nem olvastam eléggé utánna az autónak ezért szeretnék saját tapasztalatról is érdeklődni
2017. jan. 27. 07:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen autók jönnek be, akkor nézd meg szerintem az Alfa Romeo 159 SW-t, 2.4 JTDm motorral, összkerékhajtással. Nem az Audi-rol akarlak lebeszélni, nehogy félre értsd, csak ajánlok egy másik autót is. Nekem annyi tapasztalatom van vele, hogy pár ezer km-t mentem vele, nagyon jó volt, remek hajtás, jó motor, egyedül a futómű volt kicsit más, bár lehet azért mert 15 éve az Alfa futóműihez vagyok szokva, és nem nagyon vezetek más autót.
2017. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz tényleg szép autó ! De utánna néztem 2012-nél nincs fiatalabb és azokba már sok a km számomra . Különben nekem is tetszenek az alfák bár még nem vezettem . Audi és Audi közt is különbség van az a4 Avant inádtam , az a6 viszont utáltam fél évig volt csak meg nekem "sok" volt
2017. febr. 2. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!