Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy g astram lehetséges?

Van egy g astram lehetséges?

Figyelt kérdés
Sajnos gyárilag manuálisak az ablakemelök hallottam hogy bár manuálisak de a kábelek be vannak húzva a ajtóba ami az el ablakokhoz kell szerintem ez baromság de hogy tudom megnézni a kárpit megbontása nélkül?
2017. jan. 21. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges hogy van egy G Astrád.

Az első ajtók elektromosak szoktak lenni. A hátsók már más kérdés. Szerintem nincsenek behúzva előre a kábelek mert ennyire nem szoktak pazarolni a gyárak.

2017. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen csak skyle motoros g astrakban lehetséges
2017. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"de hogy tudom megnézni a kárpit megbontása nélkül?"

Különböző letapogató,és képalkotóberendezésekkel.

Szerintem ultrahang,röngten mutatná a vezetékeket az ajtóban.


Viccet félre téve,ha elektromosra akarod alakítani a manuális ablakot,akkor ne legyél már lusta hozzá levenni az ajtókárpitot.


Egyébként az okos ember tudja,hogy 4/5 ajtós autón csak a vezető mögöttinek kell elektromosnak lenni,a többi nem számít a vezető szempontjából.

Én ha egy manuális ablakos 4/5 ajtóst elektromosra alakítanék,akkor a vezető ablakot biztosan meghagynám manuálisnak,nem ott lényeges az elektromos,sőt inkább nyűg is.


Pont ezt nem értem soha az autó gyártókba,hogy miért előre teszik az elektromosat,hátra pedig a manuálist.

Szellőztetni úgy lehet egyszerre hatékonyan és komfortosan,hogy a vezető oldalon az elsőt és a hátsót is ugyanolyan mértékben húzzuk le.

2017. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!