Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Mercedes CLK...

Mit gondoltok a Mercedes CLK 270 CDI-ről?

Figyelt kérdés

Első német autóm lenne,ausztriába járok dolgozni ZALA/Szombathelyről,mindennap,illetve elég sokat járok.

egy régi 99-es peugeot 206-ot váltana le,mert most hogy sokat kezdtem járni illetve pályázok is,szegényke hiába 90 lóerő ,nyáron pl : klímával a pálya vagy csak 1 előzés is kérdéses vele.

Szegényke városi futkorászósnak elég volt,de már igényli.

Egy mercedes clk 270-et néztem ki,egy osztrák papa árulja (2.7 170 lóerős dízel ) órás mester nyugdíjas,és újat vett,így ezt ő már árulja.

2006-os ,180e km-rel ,"friss" vezérléssel.

2 évvel ezelőtti 3000 eurós generál (dugattyúk hajtókarok,és felujított hengerfej stb...)

1.6 ~ papírokkal 1.8-1.9.


2017. jan. 11. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni mit csinalhattak azzal az autóval ami még 180ezret sem futott de már egyszer szétborították a motorját,es ilyen kaliberű dolgokat kellett benne cserelni hogy dugattyú meg hajtókar .....ráadásul mindezt egy egész jól sikerült motorban,amit pl sprinterekbe is szereltek es gyakorlatilag millio km-et elmennek úgy,hogy a blokkhoz nem kell nyúlni!

Ráadásul az egész autó gyanusan olcsó!

Szerintem menekülj mert épp most készülsz belenyulni a szarba!

2017. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól írta az előző!

Én nemrégiben adtam el 160ezer km-rel pont ilyent, de még egy halovány olajkipárolgás sem volt a motortérben, nemhogy teljes generált kelljen csinálni rajta?!!

Ez egy fantasztikus 5 hengeres motor ami kb. 230Km/óránál van leszabályozva, de többet is menne.

...és kb. 4,5 liter körül fogyasztott autópályán 140.-nél.


Mindenképpen gyanús, amikor alig van km. egy autóban, de már minden cserélve van rajta. Nagy mesemondó a tulaj, vagy aki árulja!

2017. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azt, hogy szennyezi a levegőt, ahogy az összes tákolmány, és bele fog halni az emberiség. De azért jó szórakozást a dugattyúidhoz.
2017. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hmm, hát az a generál igencsak érdekes, egy 180 ezer km-es autónál. De végülis a lényeg, hogy a fél motor ki volt cserélve, mostmár csak jó. Korrekt áron jó vétel lehet.
2017. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most elbizonytalanítottatok,valszeg mindenképpen mercedest akarok,mert 20 éve akarok egyet (7 éves korom óta ;) .. )

Az elegancia és az a megnem mondható tekintély/presztizs ami árad belőle vonz.

kb 2,5-ig akarok elmenni,csak ez túl jó vételnek tűnt igy.

Dízelt,és azért néztem ki ezt a kocsit ,mert van benne erő,nem kell "jajj most vagy kamion mögött megyek vagy próbálok előzni,megrakva" de baráti papír szerint a fogyasztás

2017. jan. 11. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed, ne sajnálj venni egy jó állapotút, több pénzért. Amelyiknél tényleg minden klappol. Nem vagyok tisztában az árakkal, de ha ez olcsóbb, mint a többi, akkor az nem véletlen.
2017. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Dízelt azért néztem ki..... baráti papír szerint a fogyasztás"


Ezek után csak azt tudom javasolni,hogy ne mercit vegyel!Mert olyan ember ne akarjon csillagos autót,aki még meg sem vette már ezen rugózik hogy mennyi a fogyasztas!

Mi lesz akkor a kötelezőkkel?Mert ezekbe nem 4 liter teszkógazdaságos olaj kell,oszt jó' van a',megy az attú'......meg nem is 15ezrenkent kell cserelni...stb stb....

2017. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!