Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen színű legyen?

Szerintetek milyen színű legyen?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Aprilia Scarabeo(50) robogóm van. Abban gondolkodtam, hogy elviszem fényezőhöz és szürkére fujatom le, a felniket pedig matt feketére. Tudnátok még valami jó színösszeállításokat mondani?
2010. máj. 4. 21:48
 1/6 anonim válasza:
sok mindentől függhet! lány vagy fiú vagy, milyen a stílusod, mennyire akarsz feltűnő motort, azzal is akarsz továbbra is járni vagy eladásra szánod? Ha magadnak akarod megcsinálni akkor valami ütős színt ajánlanék ami feltűnő de még nem rikít! Egy robogó nem tud kitűnni a nagyságával/hangjával/gyorsaságával/megjelenésével annyira mint egy nagyobb motor ezért a színével tudsz játszani! Esetleg valami dekor rá, ami feldobhatja! Remélem valamennyire tudtam segíteni, de ha pontosítod akkor többet tudok mondani!
2010. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18/F vagyok. Motorikusan nem rossz a gép:D Igen valami jó színösszeállításra gondoltam. De valami olyanra ami nem túl csicsás és nem túl rikítós, de mégis jó. És szeretném megtartani, mert szerintem nagyon jó gép.
2010. máj. 4. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem amit te leírtál az gagyi :S


Én akkormár feketére fújatnám, a felnit meg mondjuk narancsra

2010. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem gyöngyház metál pirosra, mert az szép.
2010. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
jaja! a narancs az nagyon bejön nekem is mert illik egy apriliához! ha elviszed majd fényezőhöz akkor én azt ajánlom hogy vegyél levonókat hozzá és mond neki hogy úgy csinálja meg hogy rajta legyenek lakkozva! sokkal jobban néz ki tőle, tartósabb és többet is ér vele a motor! A fekete színt én is ajánlom mert a kedvenc színem, de az a baj hogy lehet nekem más jön be mint például neked! nézegess neten hasonló robogókat és amelyik színösszeállítás jön be jobban arra fújasd!:) sok sikert hozzá!
2010. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként arra gondoltam, hogy a motort szürkére fújnám a felniket pedig feketére. A felnikre pedig vennék bordó színű felnicsíkot.
2010. máj. 6. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!