Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akksi saru csavarja tisztara...

Akksi saru csavarja tisztara be volt csavarva, megis kezzel le tudtam venni. Mi lehet a baj? Meg van szakitva a menet?

Figyelt kérdés
Ma lemerult a kocsiban az aksim. A minusznal elkezdtem lecsavarni de jol ra volt huzva, meg se moccant. Aztan eszre vettem hogy kezzel siman lejon rola a saru. Ott mar eleve ganyolas lehetett, mert ket anya van egymasra kontrazva, koztuk meg egy kabel saruja kabel nelkul. Jo nagy oxidacio is volt ott az akutol. Ez lehetett a laza saru miatt? Tovabba szokott a riaszto is furcsa dolgokat csinalni. Ez is lehet attol volt? Mit okoz ha laza? Vegyek uj sarut vagy csak a csavarjat hogy jol tartson?
2017. jan. 7. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg annyit hogy az anyat meg se mozditottam, tehat en nem szakithattam meg a menetet. A saru az csak lejott. Meg sose szedtem ki az aksit eddig.
2017. jan. 7. 19:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Cseréld le a csatlakozót, tisztítsd meg az akkusarut.
2017. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokan nem foglalkoznak vele/nem tudják, de az akksi sarut illik jól rá nyomni az akku pólusára amennyire csak lehet. Mivel a pólus kúpos, ezért minél mélyebben ül rajta a saru, annál jobban szétfeszül, és így annál jobban meg tudod húzni, annál jobban érintkezik. Viszont amit mondtál, hogy oxidos lett a saru, az sajnos az akksi elhasználódását jelzi.


"Mit okoz ha laza?"


Próbálnál indítani, de válaszul csak annyit fogsz látni, hogy az összes lámpa a műszerfalon egyszerre kialszik, az önindító meg max egy hangos kattanással hozza tudtodra, hogy kevés neki a kráft, olyan lesz mintha valaki hirtelen levette volna az akksit.


"Vegyek uj sarut vagy csak a csavarjat hogy jol tartson?"


Ha már jó mélyen ül a póluson a saru és úgy is laza, akkor természetesen csere.

2017. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!