Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért vannak a használt...

FÁ04 kérdése:

Mennyiért vannak a használt X1-esek?

Figyelt kérdés

Venni szeretnek egy hasznalt x1-est,neztem oket internetem es kb. 6 300 000 korul voltak.Ezek 60000 km.-rel voltak Xdrive,automata,2013

Van egy ismerősöm aki ad el egy ilyet ezekkel a paraméterekkel 52 200 000-ert.

Miért ilyen olcsón adja,vagy szerintetek ez a reális ar es az interneten vannak tul drágán

Mondta hogy egyszer karambolozott vele,hogy egy busz hatulrol belément es elorol pedig neki ment valaminek,de elvitte szerviszbe es ki is csereltek neki az elso hatso utkozoket.Ebben eromolhatott benne valami

Koszi a valaszokat.



#xDrive #menyier
2017. jan. 5. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért ilyen olcsón adja,vagy szerintetek ez a reális ar es az interneten vannak tul drágán

Mondta hogy egyszer karambolozott vele,hogy egy busz hatulrol belément es elorol pedig neki ment valaminek,de elvitte szerviszbe es ki is csereltek neki az elso hatso utkozoket.



Hát beszartam. :DDD

2017. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!