Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet egy ilyen autó?

Mennyibe kerülhet egy ilyen autó?

Figyelt kérdés
tehát az érdekelne hogy mennyibe kerülne egy 1972-es ford gran torino?csak kíváncsiságból kérdem, meg azért mert szerintem gyönyörű kocsi. itt egy kép róla: [link]
2010. máj. 4. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

GOOOGLEEEE -.-"


[link]


( Remélem azt nemkell mondani h a dollárt áltváltod forintba xD)

2010. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sokba. Vegyél E30-as BMW-t, az elvan 7,2-es fogyasztással is.
2010. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hátez hihetetlen xd
2010. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

74%-os te nagyon vicces ember vagy.

Bár az érdekes, hogy mindig csak fikázol mindent, de arra még egyik kérdésnél sem feleltél nekem, hogy MILYEN AUTÓD VAN?


Gondolom most se fogsz, de azért kíváncsi lennék :P


KÉRDÉSRE:


[link]


Minden amcsi autót megtudsz nézni hogy mennyibe kerül


Irányítószámnak írd be hogy: 90053 (ez Los Angeles) "All" miles rá váltasz és az egész usában keres.

Most a dollár olyan 200 ft körül van, szóval egy olyan 3-5 millió ft átszámítva + erre jön még a szállítás költsége.


De ha már amcsi autó szerintem vegyél Mopart (Plymouth Roadrunner, Dodge Charger, Dodge Challenger...)


Azoknak sokkal jobb volt a futóművük és a motorjuk mint az akkori Fordoknak


Remélem segítettem :)

2010. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem csak a szllítási költség hanem regadó ami sok ,majdnem annyi mint a kocsi ára :P és akkor még nincs műszakiztatva , biztosítva stb.

Am szép kis autó :)

2010. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagyfater régi zsiguliját körbeköpködöd, meg a lökösöket bekened fülzsírral és máris jobban néz ki mint ez. :D
2010. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!