Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új 2010 es kresz módosításo...

Az új 2010 es kresz módosításokat honnan lehetne megtudni? A Google alig hoz fel valamit, és már vijjognak a keselyük.

Figyelt kérdés

Ma reggel majdnem megbüntettek mert a menetiránynak ellentétesen parkoltam le...


Majdnem térdelni kellett az Offiszörnek


(hát nem gyökérség? Népnyúzó banda!!))


2010. máj. 4. 09:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem a januárira gondoltam, hanem állítólag április 27 ikén is volt valami "átszervezés" de alig lehetett hallani róla..
2010. máj. 4. 09:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem halottam áprilisi KRESZ változásról.

De forgalommal szemben parkolni eddig is szabálytalan volt.

2010. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elég gagyi ez az oldal, de:

[link]


egyébként ha két szóban kéne összefoglalni: semmi olyan lényeges változás nem történt, ami nagyon érintene, inkább sok kisebb apróság. ha eddig többé kevésbé szabályosan vezettél, nem érhet meglepetés.


- behajtani tilosba ha van tábla bemehetnek a bicajosok, de akkor az egyirányú tábla alatt is lesz figyelmeztető jelzés


- motorosok középen, bringások CSAK SZÉLEN előremehetnek a kocsisorok között a lámpánál


- ha vasúti átjáró táblával együtt van seb. korlátozás, az csak az átjáróig érvényes


- nyitott kerépkársáv: kanyarodásra rásorolhatsz


- előre tolt kerékpáros felálló


és még néhány nyúlfarknyi

2010. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik csak túl üres a szandárkassza, hogy már a káromon is csomót keresnek..
2010. máj. 5. 17:27
 5/5 A kérdező kommentje:
zsandárkassza b+ :D
2010. máj. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!