Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Swiftnél ha megcserélem...

Régi Swiftnél ha megcserélem az indexet meg a helyzetjelzőt azt engedik e majd?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:


[link]


Adott egy 96 előtti Swift külön helyzetjelzőkkel meg lámpákkal, lent a lökhárítón meg az index. Tavaly kicseréltem az indexeket fehérre, szerencsémre az izzó még régi típusú, tehát lazán kitudnám cserélni a sárga izzót egy 5 wattos fehér izzóra ami szolgálhatna helyzetjelzőként. Fent meg arra gondoltam, hogy vennék valahonnan egy sárga helyzetjelzőt és az lenne az index. Ebbe mennyire köthetnek bele műszaki vizsgán?


2017. jan. 1. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyira, ha a vizsgabiztosnak kifogása van, lazán kidobhatja az autót a vizsgasorról, és a gyári állapotban kéri vizsgára.
2017. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amit az#1-es ír, az annyira igaz, hogy egyszer egy mercit vágtak ki ordítva a sorról..pont előttem gurult be, és szívóskodott a biztossal..volt egy kis átalakítása, ezt sérelmezték..az beszólt, úgy kivágták, mint a macsekot este..


Képzelheted, utána én következtem...(velem udvariasak voltak)

2017. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha normálisak a vizsgáztatók, nem lehet baj.

Egyébként is, a lökhárítóban lévő indexxel szerelt swifteket gyártották eleve úgy, hogy a fényszóró melletti indexbúrában volt a helyzetjelző.

Mégegyszer, ha normálisan áll a dologhoz mindkét fél, akkor a vizsgabiztos megnézi, hogy "helyzetjelző -> világít; index -> működik; tompított -> működik; távfény -> működi; -> világító berendezések rendben"

Ennyire egyszerű. Ha nem említed a módosítást, nem is fognak vele foglalkozni, ha amúgy nem arcoskodsz.

Ja, és nem a KPM vizsgaállomásra kell menni, hanem valami vizsgáztatási joggal rendelkező magán műhelybe, van belőlük bőven.

2017. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ja, és nem a KPM vizsgaállomásra kell menni"


A KPMnél is simán átmegy.

2017. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam pont ezen az oldalon, hogy meg lehet azt csinálni, hogy lecserélik a szükséges elemeket és akkor át lehet alakítani 96 utáni Swiftté. Akkor feltételezhetően ezt is meglehet csinálni.
2017. jan. 1. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja ezen az oldalon sok mindent lehet olvasni... Mindent osztani kettővel. Egyébként mi értelme lenne egy amúgyis 21 éves autót,még régebbinek feltüntetni? Műszaki is olyan dolog van ahol direkt arra mennek h a bolhából is elefántot csináljanak,meg van a másik véglet h szarnak az egészre,max a féket megnézik a többit meg felületesen elintézik.
2017. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Javítás: azt akartam írni h 21 éves autót újabbnak beállítani. Egy suzukiszakértő különben másból is megmondja az évjáratot hiába vannak kicserélve az elemek. Pl a 96 utániakban már sokban aluszelepfedél van,esetleg légzsák ,több exrta,a 16 szelepesben a légszűrőház is más stb. Azért mert nem lent,hanem fent van már az index ,nem lesz fiatalabb . Műszaki az teljesen helyfüggő.
2017. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha E jeles, akkor nem tudnak belekotni.
2017. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!