Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell helyesen állnia a...

Hogyan kell helyesen állnia a gerincprotektornak?

Figyelt kérdés
Vettünk nemrég a shox-tól egy s-es méretű kenguru gerincprotektort. A boltban ahol vettük ez volt a legkisebb méret mégis úgy érzem hogy ez nem az én méretem. Lány vagyok, 163cm magas. És ha felveszem a gerincprotektort helyesen hogy a veséimet is védje akkor felér a nyakam közepéig. A protektor hossza 63 cm. A gerincem hosszát ugye nem tudom pontosan megmérni de ha állok akkor a protektor hosszabb mint a gerincem hossza vagy hogy irjam... Ha előredölök akkor kicsit jobb ahogyan áll de akkor is nagyon furcsa. Valaki tudna tippet adni? Esetleg gyerek méret kellett volna ?

2016. dec. 22. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Vizszintesen tartott fejnél a sisak alatt néhány centivel kezdje el fedni a hátat,alul pedig érjen le a farokcsontig.
2016. dec. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha felveszed a sisakot és ráülsz a motorra, nem érintkezhet a sisakkal -ahogyan fentebb is írták. Lent az üléshez se érjen, mert akkor a mozgásod közben állandóan csiszolja a hátadat. Addig érjen a protektor alja hogy ne zavarjon az ülésben és vezetésben. Szerintem az alja tetszés szerint rövidíthető, nem?!
2016. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha előredőlök nem zavar de ha normál uleshelyzetben vagyok akkor nagyon leér. Valaki tudja hogyan kell állítani rajta?
2016. dec. 27. 19:53
 4/8 A kérdező kommentje:
2016. dec. 27. 19:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez az a termék ami nekem van.
2016. dec. 27. 19:54
 6/8 $$$$$ ***** válasza:

Nekem is van ilyen "teknős pancélom,, XD. Mondjuk sose hasznalom mert nem szeretem

a protektoring sokkal jobb kényelmesebb is meg jobban is véd és ugye abba sincs meleged !! . Nekem is anyit mondtak amikor megvettem hogy le kell érnie a farokcsontig. Felül meg a hatad tetejéig. Tehat addig ahol a nyakad kezdődik. Most ugye a hosszan nem tudsz állítani. Csak a válpantokkal tudsz "játszani,, de azzal szerintem sokat nem érsz. Lehet kissebb kellene. De mondjuk én ezt nem érzem át mert ami nekem van az a legnagyobb ugyanis 201 cm vagyok 😂.

2016. dec. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! 😀 akkor nem stresszelek tovabb marad ez aztan kesz 😂😂
2016. dec. 31. 12:59
 8/8 $$$$$ ***** válasza:
Hat örülök ha segíthettem :)
2016. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!