Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok?

Milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

A fő szempontok: legyen olcsó, kb. 200km/h , 130 LE, és ne legyen doboz alakú.


Például nekem a Mazda 323f bg tetszik, de nincs belőle túl sok. Van valami hasonló kocsi ? Ezeket a régi, de akkoriban nagyon jónak számító autókat manapság sokat kell szerelni, vagy azért még jól tartják magukat ?


2010. máj. 3. 00:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

14:02


Most M3-am van az apámnak meg X5-öse,sokat használom mindkettőt.Soha nem hagytak még cserben,de az előző autóim sem.

Budapesti vagyok és sokat használom itt városon és a pályákon is..Fogyasztásuk nagyon jó,nem is írom le,mert semmi kedvem a kontárok hitetlenkedő dumáját olvasgatni.

Bömösök köztudottan híresek a jó futóműveikről.

Volt E30-am nekem is 318-as, 85-ös gyártású,92-ben vettem és nagyon szerettem jó és megbízható kis kocsi volt...Nagyon bánom,hogy eladtam,a mai napig járja az utakat és annál személynél van aki tőlem megvette...:)

Igazi BMW-seknek szinte mindnek volt vagy van E30-asa!:)

2010. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!