Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kereskedőnél vagy magánszemély...

Kereskedőnél vagy magánszemélynél éri meg használ robogót vásárolni?

Figyelt kérdés

Kereskedőnél kicsit drágább de ő ad rá garanciát, a magánszemély meg nem, tehát ha elromlik, másnap kiderül hogy vmi rossz akkor szívás.

A garancia szép és jó dolog de állítólag nem mindegyik kereskedő csinálja meg normálisan a motort, van olyan aki azt várja hogy leteljen a garancia és húzza hetekig a javítást.


2010. máj. 2. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon hülye egy kérdés.

Magánszemélytől kell venni nem hallottad még elég embertől?

2010. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kereskedőnél...mivel garanciális,ha valami elmegy szarni benne akkor úgy is kicserélik. magánszemélytől vennni sokkal kockázatosabb mint venni egy szalon gépet...nem de?
2010. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magánszemélytől érdemes, kereskedő nagyon sok hasznot rátesz, és nem biztos h jobb állapotú. Használtra meg nem nagyon adnak garit, vagy ha adnak az nem terjed ki mindenre. Újnál jó a gari igazából, de ott meg nevetségesen drágán vannak robik. Mi kerül rajat pl 600ezerbe???
2010. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Siralmas a helyzet a használt robogók piacán. Ami közel van az sokba kerül és minél rosszabb annál többet kérnek érte.

Néztem pár motort ami magánszemély tulajdonában van, és sokat kértek érte és rossz is volt, alig húzott.

Mese mindig van hogy ilyen szép, olyan szép, de amikor élőben megláttam őket akkor az egyiknél a hányás kerülgetett, a másiknál meg kipróbáláskor ért nagy csalódás. Csak azt nem értem hogy hogyan tudnak egyesek gátlástalanul ekkorát hazudni. Még jó hogy szakértővel mentem el.

2010. máj. 7. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!