Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "B" kategóriás forgalmi...

"B" kategóriás forgalmi vizsgán, ha megbukom, van valami kötelező pótóra szám?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első nem tudom, hogy hol tapasztalta azt, amit állított. Én sem és akiket ismertem és egyszerre voltunk vizsgázni 6ból 1 bukott meg, mert nem látta a lelépőt és nem állt meg hanem áthajtott előtte. Ez is pl hogy aki megbukik az a saját fa*zsága miatt bukik meg. Ilyen nincs, hogy hú ez elsőre vizsgázik akkor még nem felkészült. Meg kell hozzá egy kis érzék!
2010. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jó igaz tudom nagyon sokan vannak, akik tleg hibáznak, és csak ráfogják, h "jajj senkit nem engednek át elsőre, azért buktam meg.."című dumát, közben pedig tleg oan hibákat ejtett, ami egyértelmű buktató ok..ha az ember hibázik jó rákenni a másikra..Ha viszont már így belemegyünk, az én vizsgám úgy volt, hogy amikor bent voltam az épületben hallottam, amikor telefonált, és mondta, hogy délre legkésőbb odakell érnie(akkor még nem tudtam, hogy ő vizsgabiztos, főként azt nem, hogy az én vizsgabiztosom lesz..)A gond csak az volt, hogy az én vizsgám 11:20-kor kezdődött.Mint tudjátok 40 perces egy vizsga..egy kis matek, és rájön az ember, ha én végig vezettem vna akkor ő nem ér oda a megbeszélt helyre...Na szerintetek? Amúgymeg átmentem volna, semmi másba nem kötött bele, csak azt mondta, amit már az előbbiekbe leírtam..Most nem hencegésből mondtam, hogy jól vezetek, de oktató szerint is.Ő is értetlenül állt a bukás előtt..Szóval hiába vagy ügyes nem mindig rajtad múlik, ezért sem szeretnék már sok pótórát venni, mert nem érzem szügségét.
2010. máj. 2. 15:25
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem rosszat kaptál ki, mert nálunk az volt a tapasztalat h az a vizsgabiztos aki sietett valahová vagy 10 perc után átengedett vagy 10 perc után meghúzott. Szóval neked nem volt szerencséd. :S
2010. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
na végre vki, aki megért:) Igen én is azt hittem, majd előbb befejezzük, mert az előttemlévő csaj is átment, 25-30 percet vezetett.. engem 20után meghúzott..meg gondolom nem akarta, h egymás után 2 átmenjen, vagy nem tom..:D
2010. máj. 2. 20:00
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez van,ha tényleg jól vezettél,igazságosabb lett volna átengednie!Bár jogilag azt nem teheti meg hogy 20 perc után átenged:S
2010. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mondom az előző csaj átment kb.25-30 perc után, szval nem hioszem hogy a jogi dolgok annyira izgatták..Inkább csak nem voltam szimpi..:(

Egyébként már tettem sikeres vizsgát azóta:)

2010. máj. 20. 16:40
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálunk (orosháza) úgy van, hogy 40 perc a kötelező vezetés vizsgán. Most lesz 2 óra mulva a forgalmi vizsgám, és ha netalántán a kihúzott útvonalat végigjártam, és pl 40 perc helyett 25 perc alatt végeztem, akkor a maradék 15 percben csak körbe körbe ide oda a városban, hogy leteljen a 40 perc.Szóval a 40 annak kötelezőnek kéne lennie. Amúgy tesómnál is ez volt, 7en vizsgáztak és mind a 7et meghúzták, ilyen indokokkal hogy túl sokat nézte a visszapillantó tükröt. Van amikor pénzbeszerzés van
2011. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Na hogy sikerült?:)

Egyébként, amikor másodjára mentem, én is gyorsan végig mentem a kijelölt útvonalon, úgyhogy utána az utcákban mentem össze-vissza.(nagyon jó fej volt a második vizsgabiztos amúgy, ráadásul ketten ültek hátul, mert volt vele még egy őt ellenőrző személy, tehát korrupciónak nem volt helye szerencsére, állítólag elég ritka, hogy 4-en ülünk az autóban vizsgánál.) Ja és később hallottam,hogyha valaki megbukik, akkor is megkapja a lapot, amin bevan húzva, hogy miért bukott meg, ugye amit ha átmegyek is megkapok, és a kisebb hibák bevannak húzgálva,na én olyan lapot sem kaptam az elsőnél, csak aláíratták velem, de nem adta oda...

2011. aug. 22. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!