Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Fluence-t vennétek?

Renault Fluence-t vennétek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 19:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
ha lenne rá pánzem. szép és árban se drága a teljesítmény elég jó. egyszóval: igen!
2010. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mar vettem.

de sajnos meg nem erkezett meg(julius kozepen erkezik).

ha vennel akkor ne az alapot vedd, kicsi a kulonbseg de megeri a felar,es az 1.5-os dizel jo valasztas.

2010. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vennék! Csak sajnos most nincs keret rá :( Amúgy tetszik.
2010. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Röviden. SOHA NEM VENNÉK SEM RÖNÓT,SEM MÁSMILYEN CSIGAZABÁLÓ FRANCIA XART......
2010. máj. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

az elozonek uzenem: [link]

Seat exeo 2009: 6,67pont

Renault thalia98-07: 7,18pont

Volkswagen golf 08: 8,00pont

Renault Laguna 07: 8,51pont

Mercedes C class 07: 7,60pont

Mercedes B class 05: 7,68pont

Renault twingo 07: 8,96pont

Ez csak annyit jelent, goy minden gyartonak vannak jol es kevesbe jol sikerult modelljei.

A Renault az utobbi 3-4 evben latvanyosan javitotta autoinak minoseget, osszefogott tobb gyartoval is.

Mindezt ugy mondom hogy nem vagyok Renault tulaj, soha nem is volt renault-om, de pl a Peugeot 107-est hasznaltam es szerintem nem rossz.

Bocs a hosszu irasert.

2010. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem mert szar.

Sok újgazdagnak tetszik, hogy ennyiért kap egy presztízs autót aztán ha kiszállsz belőle megkérdezik a haverok/üzlettársak?


Ilyen csúnya az új Thalia? :O

2010. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
21:07-es válaszolónak, már mi is vettünk, és nekünk is július közepe felé fog megjönni. Mi a Privilege-et vettük, 1,6-os benzinest.
2010. máj. 2. 18:12
 8/14 anonim ***** válasza:
6:14 vagyok. nos szóval lehet én vagyok elfogult,a kangoomat 3 szerelő nem tudta megcsinálni a szakszervízzel egyetembem,minden 3 tréler rönót visz,a szomszédnak csörömpöl a thaliája,a forma 1 rönó szétesik,megyelőttem a 4 éves scenic kék füstöt okád,8 éves laguna rohad,másik laguna 7 évesen ugy gondolta reggel nem indul el,dci motor érzékeny mindenre,szervizes mondta az új laguna futómű 60 ezret bír,soroljam? semmi jót nem hallani róluk. ja,talán a fogyasztás...
2010. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

15:53-nak uzenem: az ujgazdagok biztosan nem Renault fognak venni.kicsit kevered a fogalmakat.

Valoban ok gond van nehany francia kocsival.de nem kell altalanositani. A fluence uj modell, meg ha masik modellekbol is pakoltak ossze.A kerdes az volt hogy vennel-e Fluence-t.erre nem valasz hogy a francia kocsik sz@rok.

Valoszinuleg aki igy ocsarolja ezeket a kocsikat az vagy magjarta mar veluk, vagy sose tellene meg egy ilyenre sem nekik, a sz@ros 20 eves astrat nyuzzak.

En vennek.Meg nem volt Renault-om.De egyszer meg lehet probalni.Akar be is johet,eletem nagy valasztasa is lehet.

Ha meg nem, hat eladom.

Ilyen az elet

2010. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs más, és nem általánosságba nézem a franciákat, akkor még vennék is XD
2010. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!