Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy normális SUV?

Mennyibe kerül egy normális SUV?

Figyelt kérdés
Gyakran kell Édesanyámat vinnem jobbra balra és nem igazán szeret beszállni-kiszállni az én autómba (mazda 3) és amúgy is gondolkodtam hogy leváltom valami nagyobbra és ez a forma típus tetszik is és praktikus is lenne emiatt és ebbe lehet pakolni is ha családdal megyünk valahova. Jelen pillanatban kb 2 millió körül gondolkodtam benne csak a típust nem tudom mert a dacia dusterek ebbe az árban kezdődnek csak nem tudom milyenek pl . Inkább benzinesben gondolkodnék .

2016. nov. 30. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szégyenled a daciát, mert mit szól a szomszéd, akkor tökéletes választás. Ha vigyázol rá, nagyon figyelsz a minőségi motorolajra, akkor örök darab.
2016. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
le se szarom a szomszédot már bocsánat :D magamnak veszek autót arra amire nekem kell :D De rendben köszönöm szépen !
2016. nov. 30. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!