Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 2. 0 fsi motorikusan...

Audi A3 2. 0 fsi motorikusan megbízható autó?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek tapasztalata az autóval kapcsolatban? Esetleg valami típus hibája van? Illetve olyan dolog amire érdemes figyelni vásárláskor? 2003-2004-es évjárattól szeretnék venni ...
2016. nov. 29. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint közvetlen befecskendezéses benzinmotor, előfordulhat nála (is) az hogy lekokszolódnak a szívószelepek ill. szívócsatornák. Mindazonáltal egy eléggé "döglött" motor, vagyis kis fordulaton gyengének érződik. Azaz gyenge is, a lovak nagy része csak nagy fordulaton érkezik meg és nem elhanyagolható az oktánszám-igénye, mert 98-as kell bele. Elmegy a 95-össel is, de azzal még letargikusabb a menetdinamika.
2016. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
viszonylag kevés van belőle. Az FSI motorok 98-as benzint szeretnek, azzal kell használni, ezzel kalkulálj. Egyébként nem olvastam, hallottam típushibájáról. Egyszer olvastam, hogy alul halott, nagyon pörgetni kell, hogy menjen. Viszont cserébe sokat is fogyaszt. Azt nem tudom, hogy a kokszosodás a szelepen itt is jellemző-e, mint a direkt befecskendezős motoroknál sok esetben. (TFSI-nél pl.)
2016. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ritka a két ennyire egybe vágó komment:)
2016. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden közvetlen benzinbefecskendezésű autónál jellemző a kokszolódási probléma legyen az német vagy japán.
2016. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!