Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon kevés egy 1,8-as...

Nagyon kevés egy 1,8-as diesel Ford Focus-ba 75 LE?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 00:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elfelejttem írni, kombiról van szó.
2010. ápr. 30. 00:28
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát az 1.8-as tdci motoros focus c-max-ban 116Le-nek kell lennie gyárilag, de hogy a tiéd az pontosan milyen motor azt nemtudom!
2010. ápr. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

(Előző)

a sima di motorosnak 90Le-nek, szval minden képpen kevés az a 75 Le!! Honnan tudod, hogy éppen annyi a teljesítmény? Leméretted?

2010. ápr. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem az enyém az autó. még.


vásárolni akarnék mostanában és a 2 autó közül nem tudom melyiket éri meg jobban. Mindkettő ford focus kombi 2001-es 1,8-as diesel.

1. 116 lóerő viszont 170ezer km

2. 75 lóerő, 80ezer km illetve vmivel olcsóbb


Azért kérdeztem, hogy a 75 nagyon kevés-e bele ha megvan pakolva a kocsi akkor élvezhetetlen a vezetés vagy nem olyan katasztrofális a helyzet és inkább ez az autó éri meg...

2010. ápr. 30. 01:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az kevés,ha szeretnél bele pakolni is.Bár egyszer-kétszer elbírja.
2010. ápr. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én kocsim arányait alapul véve szerintem kevés. 2.0 - 136 LE, bár ezt én nem használom ki, egyébként szintén kombi. Szerintem nincs szükség igazán nagyobbra, mint 100 LE. Jó kis kocsid van még ha 100 LE alatti is a teljesítménye.
2010. ápr. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Inkább az erősebbet vedd, nem sok az a km.

75 lóerőset egy Trabi is lehagyja..

2010. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 170 ezer km még nemis olyan sok, főleg ha megis volt kímélve! Bár attól függ milyen célból szeretnéd az autót, mert az elhangzott, hogy vásárlás meg pakolás céljából, de ha azt is akarod, hogy ne egyen sokat, akkor inkább a kisebbet vedd meg, de mivel az átlagnál kisebb a teljesítménye, így az is fennálhat, hogy éppen hogy többet eszik az autó mint kellene és ezért gyengébb az autó! Alaposan megkell vizsgálgatni az autót. Bár erősebb kocsi nemárt, mert ha valaki ésszel vezeti, akkor a fogyasztása ugyanúgy lehet annyi mint egy kisebb teljesítményű kocsinak, de ez lábtól függ, és az a tartalék még ami van benne jóljöhet mondjuk egy meleg helyzetben, mint pl az előzés. Na de ugye ott a teljesítmény adó (súlyadó), mert így valamivel drágább lesz az is, de legalább nem esik bele a vagyonadó alá. Inkább ajánlom az erősebbet, de a többi rajtad múlik!
2010. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát az én autóm nem kombi, nemis 1.8, 1.4, de 75 LE és alig megy:D
2010. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A benzin és diesel autót nemlehet egy kategória alá venni. A diesel az erősebb, főleg dombon lehet észrevenni! Hameg turbós akkor főleg jobb! Meg az is számít, hogy milyen generációs a motor! Lehet nemhiszed el, de vezettem már egy 1248ccm cdti-s motorral szerelt turbódízeles corsát, és nemhittem el, hogy kb úgy gyorsult mint egy 1.6-os benzines ami bár 8 szelepes. És ez a corsa olyan 69Le-s.
2010. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!