Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az első ajtókon levő ablak...

Az első ajtókon levő ablak légterelőim lehúzott ablaknál mozognak és nagyobb sebességnél zörög is ez normális, nektek is?

Figyelt kérdés
ha fel van húzva az ablak akkor stabil. Köszi!
2016. nov. 18. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont az a célja, hogy lehúzott ablaknál ne vágjon be túlzottan a huzat, tehát nem szabad zörögnie. Nekem voltak hozzá lemez fülek, amiket be kellett nyomni mögé és nem mozgott.
2016. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is zörgött,majd egy szeles napon el is köszönt tőlem-bokántalálva a tevepalota előtt posztoló rendőrt...XDD
2016. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:

Amikor megveszed akkor szuperminőségi extrakirály ragasztó van rajta, ami akár pár napig is tart. Van amihez adnak kis fém pöcköket, az elég jól tart, de az sem örök élet. Én az előző kocsimon véglegesre terveztem a légterelőt, úgyhogy nyomtam rá egy kis átlátszó szilót, megigazgattam msjd felhúztam az ablakot pár órára (ami kevés szilo kijön azt érdemes letörölni, soha nem fog látszódni hogy azzal tetted fel).

Évek óta fent van, kalapáccsal lehet csak "leszerelni".

2016. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!