Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi volt a legtöbb év amig...

Mennyi volt a legtöbb év amig az autótok akkumulátorja működőt?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi nem volt hasznos a válaszunkba kedves utolsó. :D
2016. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A 2004-es autómban tavaly cseréltem le a gyári aksit, amikor megvettem.
2016. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11-én azt nem tudom kinek szerezz örömet! Mint írtam engem is lepontoztak!
2016. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egy 13éves Daewoo Nubirát használók minden nap ! Garázsba még soha nem állt és naponta használom rövid távon még a gyári akkumulátor van benne!!HIHETETLEN szerintemez akksi rekord!
2016. nov. 20. 10:59
 15/16 anonim ***** válasza:

13 év szerintem azért előfordul ha nem is sok. Gondolom az a Nubira sincs teleelektronikázva még. Nincsenek benne nagy plusz fogyasztók: ülésfűtés, kiegészítő elektromos fűtés vagy mint a dízelek izzítása, stb...

Az is sokat jelent, hogy minden nap használod, így szinte mindig fel van töltve rendesen az akku. Ez is sokat számít.

Amiről én írtam, úgy ment el 11 évet, hogy elég gyakran állat a kocsi 2-3 hetet is a mínuszokban. Ami nem épp a hosszú élet titka akku szempontjából.


Én inkább azon szoktam csodálkozni, hogy hogy tudnak egyesek 2-3-4 év alatt kinyírni egy akkut.

2016. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Moszkvics 412 1.5

14 év a gyári ruszki akkumulátor (bitumenes volt a teteje)

a végén már néha kurblizni kellett

általában 30km-es távok lettek megtéve vele

2016. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!