Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KSuzuki swift sedan 1.3 2002...

Kocka Tamás Zsolt kérdése:

KSuzuki swift sedan 1.3 2002 generátor 50A-es hifizek úgyhogy kellene fel minimum 120A generátor! Kérdés hogyan-mint?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 08:12
 1/1 anonim válasza:
Figyu lehet én számolom rosszul, de az azt jelenti hogy neked egy 1500W RMS teljesítményű hangcuccod van ami most így hasraütésre 3000W max teljesítményt tud leadni és ezekszerint te ezt az 1500W teljesítményt azaz max hangerőn fél- órán vagy órákon keresztül akarod hallgatni járó motorral, jól értem? Viszont a kérdésedre válaszolva vannak motortekercselő szakemberek akik esetleg meg tudják mondani át tudják-e tekercselni, hogy többet termeljen, vagy belesufnizol egy másik generátort amivel nem játszanék. Én a helyedben ezzel nem szórakoznék, csak tegyél bele egy nagyobb aksit a gyári 55helyett, valami 92Ah környékével semmi gondod se lehet, meg egy feszültségmérőt, aztán ha merül lehalkítod a zenét és visszatölt.
2016. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!