Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1 2001-es f astrám sajnos...

Van 1 2001-es f astrám sajnos nem megyen a hátsó ablaktörlő az ablaktörlő kapcsoló működik az első ablaktörlőkre, a kapcsolót ahogy előre tolom nem megy a hátsó törlő, a kapcsolóval lehet baj? Vagy a hátsó ablaktörlőnek külön reléje van? SOS

Figyelt kérdés
ferdehátú motorkódja: X16SZR
2016. nov. 13. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a hátsó motor tengelye volt összerohadva és megszorulva.

Először mérd meg, hogy eljut-e a motorhoz a feszültség. Ez kb 15 perc, kárpit bontással együtt. Aztán lehet visszakövetni a vezetéket, mert lehet eltörve is az átvezetésnél.

2016. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a hátsó ajtó átvezető kábel alapos szemügyre vételezésével kezdeném. Meg lennék lepve, ha nem lennének egy ilyen idős autónak a kábelei szerte széjjel szakadva ;) Meg azt egyszerűbb megnézni, mint a kárpitot leszedni.
2016. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
leszedtem a kárpitot belül meg a csomagtartón is, feszültséget nem mutat, egyébként nincs szétszakadva sehol, nem tudom mi a gond a motor az működik akkuról teszteltem, az cumi lessz ha a hátsónak külön reléje van
2016. nov. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!