Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan működik az utastér...

Hogyan működik az utastér előfűtés?

Figyelt kérdés

Toyota corolla-t (diesel) vásároltunk 1 éve, amelyben van utastér előfűtési rendszer (Dániából érkezett). Erre egy gomb használandó. Elvileg hamarabb felfűti a vizet, amellyel a belső térben is meleg lesz hamarabb. A használati könyvben csak annyi van, hogy 70 mp alatt indul és újabb 70 mp alatt eléri a megfelelő teljesítményt, és már indulhatunk is a kocsival. De nem veszem észre, hogy gyorsabban melegedne a hűtővíz.... Nagyjából ugyanúgy mint normál működés mellett... Neten nem találok leírást.... Egy Avensises írta, hogy ilyenkor a klímát be kell kapcsolni, magas hőfokra, nagy fordulatra.... Ezt én most hallom először.... Idáig lekapcsoltam a ventillátort, hogy hamarabb melegedjen a víz... Segítsetek lécci, hogyan kell használni, hogy jól működjön!


Aki még nem hallott róla, vagy csak elképzelése van kérem, ne írjon. Tapasztalatokat szeretnék :)


2016. nov. 7. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

a gúgliban keress rá a pontos típusra, töltsd le az elektromos rajzát(akár dánul) és azon kiderül mi mit működtet, és mikor.


az elektromos rajz a legcélravezetőbb.

(nekem eddig még mindig bejött)

2016. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!