Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tágas autót szeretnék venni...

Tágas autót szeretnék venni 4-500 ezerért. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A tágast arra írtam, hogy nem egy suzuki swiftet. Olyan kell, amibe 4 ember elfér a csomagokkal. Milyen márkák közt nézelődjek? Én ford focusra gondoltam, opel vestra, honda accord, esetleg astra. Tudtok még mondani párat? Benzinest szeretnék.
2016. nov. 7. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért talán Astrát találsz elfogadható állapotban. négy nem túl nagy ember egy swift szedánban is elférhet csomagokkal.
2016. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gondolom nem mai darabra gondolsz.

Opel Omega. abban orgiázni lehet, akkor a bele. Vagy más kategória, pl valami "puttonyosnak" a személy verziója. Peugeot Partner, Citroen Berlingo, Opel Combo, VW Caddy. Ezekben 3, majdnem teljes értékű ülés van hátul is, a csomi meg benyeli a fél lakást. Vagy a 2000-es évek elejéről egy Peugeot 307 SW, VW Touran, de azok már megint más kategória.

2016. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mitsubishi Carisma
2016. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na tényleg, az első Carismák közül valamelyik ('96-tól gyártották) de ne az 1.8 GDi motorral, hitvány egy valami, inkább a gyengébb, de megbízható 1.6-os. Vagy egy korabeli Lancer, kicsit kisebb, de nem rossz gép. Árban kb ugyana, a Lancer talán kevesebbet eszik, mert kisebb. Vagy ha már japán, akkor Nissan Almera (szedán 4 ajtós), vagy Primera.
2016. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 Ha találsz 4-5 kilóért normális állapotú berlingot/partnert akkor leborulok előtted. Ki lehet fogni nem arról van szó, de annyiért széthajtott szarokat kap.
2016. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös, jogos. Kicsit figyelmen kívül hagytam az árplafont. Bár egy korai darab kifogható belőle, az állapot az már más kérdés. De pl ha egy kicsit lazábbra engedi a nadrágszíjat, a Peugeot 307 SW-ből lehet ngyon patent állapotút kifogni 600-700 ezerért. Csak ne dízel legyen, mert azzal még a franciákhoz képest is sok a szopás (tapasztalat)
2016. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!