Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda RX-8 motorhiba javítás,...

Futarsrac kérdése:

Mazda RX-8 motorhiba javítás, motor felújításhoz mire van szükség?

Figyelt kérdés
Egy Mazda RX-8-at szeretnék venni. Mivel az átlagos RX-8 tulajdonosok nem törődtek az autójukkal ezért a vásárlás után azonnal felújítanám a motort. Több motorfelújító készlet is létezik, melyiket érdemes megvenni? Mármint ha csak kompresszióvesztés van de még a motor alacsony hatásfokkal működik, illetve hogy ha a motor már be sem indul? Ha mindenképpen felújítanám, akkor esetleg érdemesebb olyat venni, ami már be sem indul? (Nem szeretnék jól karban tartottat venni, mert nincs rá garancia, hogy az eladó nem hazudik 1-2 dologról. Inkább magamnak felújítom és tudom, hogy megbízható lesz.)

2016. nov. 6. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy ha egy wankel motort fel tudsz újítani, szerintem azt is tudnod kell, hogy mik kellenek hozzá. Ez nem egy simson hogy kicseréled a dugattyúgyűrűket és máris jobb lesz a kompressziója... De még annál sem ennyire egyszerű.
2016. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen kocsit csak akkor vegyel ha kimetithetetlen anyagi forrassal rendelkezel es hobbid az oralis szex!
2016. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Százezret sem megy el egy motorral ez a járgány. H sok fölös pénzed van, megadom a számlaszámom, inkább utald nekem. Vagy gyújts be vele, jönnek úgyis a hidegek.
2016. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés. A Wankel felújítása tényleg nem vészesen bonyolult.

Azért jó ha még jár a motor, mert csomó más hibát ki lehet szűrni. Azért egy RX8 nem csak egy motorból áll, egy futóműgenerál szerintem ott is fájdalmas. Csak a motor szempontjából ha van annyi árelőnye akkor érdemesebb egy kukát venni és rendbe rakni, mert akkor odafigyeléssel a következő 100 000km a tiéd. Egy másiknál ez lutri..


Mire van szükség a felújításhoz? Egy garázs, egy zsiráf és némi szerszám.

2016. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Arra voltam még kíváncsi, hogy a törött éltömítések esetleg annyira képesek megrongálni az égésterek falát, hogy ahhoz már esetleg kevés a kopó alkatrészek cseréje?
2016. nov. 7. 10:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól látod!
2016. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!