Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikbe szereltek AM6-os blockot?

Mikbe szereltek AM6-os blockot?

Figyelt kérdés
Használt motort szeretnék venni (enduro,50ccm).A használt piacot nézegetem de sok helyen nem írnak le szinte semmit a motorról.Azt olvastam hogy csak Am6-os blockal érdemes venni ,az alábbi márkákból hányas évjáratokba szerelték be ezeket a blockokat? Derbi Senda, Aprilia rx/mx 50,Motorhispania Furia ,Rieju RR 50

2016. okt. 30. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A Derbi Sendán kívül az összes motorban AM6 van, '95 től szinte biztos. A Sendában saját Derbi blokk van, ami ugyan olyan jo mint az AM6. Egyébként én nyárelején vettem 50-es endurót, én úgy voltam hogy csak 2000 utáni motor jöhet. Végül 2002-es Sendát vettem, nem bántam meg.
2016. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi ! :D
2016. okt. 31. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Derbi Motorhispania Rieju ezekben a kínai Am6 utánzat van...

Yamaha,Aprilia 50esekben van AM6 a többi meg olcsó utánzat ami jóval kevesebbet bír, eltérés csak anyaghasználat terén van.

Aprilia alapon Am6,Yamaha is Am6 egyébként meg teljesen mindegy melyiket veszed meg ugyan olyan gyenge szar megy mindegyik ;)

2016. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!