Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az enduro alkalmas suliba...

Az enduro alkalmas suliba járásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan készen leszek a B jogsival és ha megvan szeretnék venni egy 50ccm-es endurot ( aprilia rx 50,derbi sedan stb).Ezeket a motorokat ugye általában lábbal kell "berúgni" ,a kérdésem az lenne hogy ezekhez van kulcs amivel a gyújtást teszed rá vagy minden jött ment ember betudja indítani? Nem értek a motorokhoz ne oltsatok le :D és NEM nem szeretnék másféle motort sem simsont sem robogót. Egyébként napi 15km lenne oda vissza.

2016. okt. 28. 19:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Senda*
2016. okt. 28. 19:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Kulccsal lehet csak indítani, sőt még kormányzár is van bennük. Nekem is Sendám van, nekem városba és terepen is megállja a helyét.
2016. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na ez egy jó hír :D
2016. okt. 28. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Derbi Senda tökéletes.
2016. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hello igen ezeken a motorokon van kulcsos inditas, és ha többet használnád a motort aszfalton akkor én inkább egy supermotot ajánlanák neked, az ugyan az mint az enduro csak a gumik azon az aszfaltra valóak és utcai használatra van kialakítva, nem pedig az erdős terepes dolgokhoz.
2016. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem,azt olvastam hogy a supermoto és az enduro felépítésre ugyan az ,ha én mind 2-re szeretném használni akkor elég lenne beszerezni másik 2 felnit városi gumikkal?
2016. okt. 29. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
A különbség, hogy a futóművük máshogy van hangolva, igazából szerintem nem számít. Kereket sem érdemes kicserélni rajta, mert az enduro méretűre is kapsz utcára való mintázatú gumit. Nem egy gépet láttam már így városban járkálni, sőt. Úgyhogy sok sikert hozzá.
2016. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, ha elkezdesz nézelődni a supermotok iránt akkor ajánlanám az Aprilia sx 50 et illetve az Aprilia mx 50-et. Baráti társaságba van mind2 és nagyon jó kis gépek. Cpi meg Generic Triggert felejsd mível azokban a gagyi minőségekből összerakott am6-os blokk van.
2016. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. okt. 30. 13:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült találni valamit ?
2016. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!