Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok ajánlani konkrét...

Tudnátok ajánlani konkrét helyet ahol el lehetne helyezkedni motor vagy autóépítőként, esetleg restaurátorként?

Figyelt kérdés
Régóta hobbim főleg a motorépítés. Csináltam jónéhányat már, volt közte kiállítási darab is. Ezekről előtte utánna képek is készültek. Eddig csak szabadidőmben foglalkoztam szereléssel, felújítással és bár végzettségem nincs róla, szeretnék ezzel foglalkozni komolyabban, akár főállásban.

2016. okt. 27. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Külföld. Ha nem is ott csinálni, de oda szállítani. A magyar kereslet és piac túl kicsi.
2016. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:
100%

Ha jól értem, Te egy olyan profi vagy, aki már régóta dolgozik.

Jónéhány autót építettél, sőt, olyan szinten műveled, hogy kiállításokra, bemutatókra is érdemes volt elvinni a munkáidat. Ez roppant dicséretes.

Azonban úgy tűnik, ezek a referencia munkák senkit nem hatottak meg a kiállításra látogató -nyilván szakmabeli- közönségből, ezért kénytelen vagy itt, ezen az oldalon munkahely után nézni.

Gondolod, hogy olyan műhelyek és cégek vezetői olvasgatják a Gyakorikérdések.hu-t, akik kimondottan szakmai végzettség nélküli hobbista restaurátorokat és/vagy amatőr autószerelőket keresnek főállásban, jó pénzért?


Ez még egy óvodás szintű álmodozásnak is durva lenne. ;)

2016. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NaNaWe ***** válasza:

Mondjuk én a motorépítő műhelyeknél próbálkoznék. Tudtommal nem feltétlenül szükséges a szakmai végzettség. Az már más kérdés, hogy ha egy műhelyben van egy építő meg egy szerelő, akkor ott van-e még kapacitás még egy embert eltartani. De ezt i ott kellene megkérdezni.

ezen az oldalon fenn van elég sok magyar motorépítő műhely:

[link]

2016. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!