Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szokták megoldani,...

Hogyan szokták megoldani, hogy a kondenzátor ne szívja le az aksit?

Figyelt kérdés
Tehát az autó nincs mindennapos használatban. Heti 3-4-5 alkalommal van használva. Olyankor is sokszor csak a városban pár percek erejéig több indítással. A hangrendszer kondenzátora pedig folyamatosan fogyaszt. És lemerül ha 2-3 napot áll az autó. Annyira lemeríti hogy a benzinszivagtyú se szívja a benzint. 8 voltra is simán leszívja. Hogyan szokták ezt megoldani szakszerűen?
2016. okt. 27. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés használat mellett maga az autó is felesleges, nem, hogy a kondenzátor bele...
2016. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy vedd le az egyik akku sarut hasznalat után
2016. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakszerűen szakember csinálja. Te kendácsolni tudsz!
2016. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben én nem bajlódnék az állandó csavarozgatással. Köttess be egy áramtalanító kapcsolót.
2016. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

ja kapcsolót a kondihoz,ülj le egyes.


javaslatom az hogy ne használ kondenzátor.

nem ismerem ugyan a teljes rendszer de kevés rendszer az amiben van észre vehető szerepe a kondinak.

általában inkább hibák elfedésére használják pl villog a lámpa de a kondi ott sem javítja ki a hibát amiért villog csak elfedni azt.


hangnyomás rendszerekben amivel versenyeznek is ha megnézed egyikben sincs kondi.

hangminőség rendszerekben néha előfordul hogy használnak de többnyire nem rakna be.

egy pár hónapig volt nálam is bent egy brax e-cap de igazából nem vettem észre változást,kettő erősítővel is zenéltem,hallgattam focal fp 4.75-el is meg helix hxa-400mk2-vel is de nem volt dinamika romlás azután sem hogy kivettem a kondit.

jó kábelezés kell,jó felépítésű és minőségi alkatrészekből össze állított erősítő,nagy indítóáramú aksi,nagy és tiszta felületű érintkezési pontok pozitívnál,negatívnál egyaránt természetesen na meg persze egy jól működő erős generátor.

2016. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös! Akkor ez egy régi Swiftben felejtős... :(
2016. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a kondenzátor szívja le?

Egyébként pedig ha ilyen komolyabb hangrendszer, akkor mindenképp kell egy nagyobb teljesítményű akksi is.

2016. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:

ma 16:58


Nem felejtős,sok spl-es épített anno swiftbe,oda is be lehet pakolni sok ezer Wattot. Csak éppen kell vagy 3 nagy AGM munka aksi is.

De azok nagyobb spl-rendszerekbe mindbe kötelező.

Valamint szünetekben tölteni is szokták őket töltővel.

2016. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!