Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen portálok vannak, amik...

Milyen portálok vannak, amik autótuninggal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Csak képeket szeretnék nézegetni, olyanok érdekelnének. Szal nem leírások meg webshop meg ilyenek kellenek. De azért normális, igényes képekre gondoltam, nem olyan, hogy vett a kocsiba egy fejegységet meg egy matricát az oldalára, és feltolja netre a képeket... :D Olyasmi, mint pl tunerzine.com, ilyesmi komolyságúak.
2010. ápr. 27. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes tuning cégnek a referenciái között találsz jó képeket.


Ha meg sok autót akarsz látni akkor nézz fel a carstyling.hu-ra keresgess az user autók között :)

2010. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link] <-- itt láthatod a félresikerülteket :D


Amúgy meg google képek :D Youtube videók stb

2010. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár szerintem a kiírásből egyértelműen kiderül, hogy jó munkákra vagyok kíváncsi. Mindegy, a félresikerületekkel is el lehet ütni az időt.

Amúgy többnyire Google keresővel szoktam keresni új képeket, és a témával foglalkozó weblapokat, azért írtam ki a kérdést, hátha valaki tud olyat, amilyet én nem, és érdemes visszajárni arra a portálra.

2010. ápr. 27. 15:04
 4/7 anonim válasza:
www.hasznaltauto.hu azon belül gumik.
2010. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te most ekkora debil vagy, hogy nem értetted a kérdést, vagy ez szórakozás neked?
2010. ápr. 29. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
www.carstyling.hu
2010. ápr. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
carstyling.hu-n kb 200-ból van egy kocsi, ami normálisan néz ki, a többi az olyan bucsustuning. Amúgy meg már írták.
2010. ápr. 30. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!