Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olcsó, mégis hatékony...

Milyen olcsó, mégis hatékony gépjármű védelmet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Autó ellopás elleni védelme.
2010. ápr. 26. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1 egyik ismerős úgy oldotta meg,hogy az egyik küszöbben lévő csavarra kötött érzékelőt->hozzányúlt ujjal és utánna tudott indítani


2 az én autómban alulra egy kapcsoló van elrejtve


3 van egy olyan megoldás,hogy nem kell elrejteni a kapcsolót,hanem ha a műszerfalon vannak üres kapcsolóhelyek,akkor dizájnosat bekötsz és egy kapcsolási módban van bekötve

pl. van 3 kapcsoló felszerelve,akkor le-le-fel a kapcsolók állása


sok féle módszer van,de én ezek közül választanék


17f

2010. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is a kapcsolós módszer van bekötve az autómba.

Egyszerű megcsinálni nem kerül sokba és elég hatékony mert hiába babrálják meg a gyújtás kapcsolónál nem fog beindulni az autó.Mondjuk azért egy újabb típusba érdemes venni egy riasztó rendszert.

2010. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb az anti-lop elnevezésű rendszer, ahol gyújtsát csak akkor tudod ráadni ha egy testet megérintessz (pl gyújtsáskapcsoló fém része) és egy csavart, amire az érzékelő van kötve. Így akár bennehagyott slusszkulcsal is nehéz elvinni, hiszen nem tudják h mit kéne keresni, megfogni. Ez az elektronika 2500FT körül van. Én 3éve raktam a kocsiba, és nem volt vele semmi baj. Ha van mellé még egy alap riasztó az már elegendő védelem. Talán még egy váltózár ha keresettebb tipus a kocsi. De mindent ki lehet játszani, el lehet lopni sajna. Hiába gps, stb.
2010. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

kIÍROD RÁ, HOGY ELADÓ MOTOR ÉS VÁLTÓHIBÁSAN.ÉRDEKLŐDNI SZEMBEN


TUTI NEM NYÚLNAK HOZZÁ

2010. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez jóó xD
2010. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy REED relével, egy két áramkörös behúzórelével, és egy mágnessel is meg lehet oldani a gyújtástiltást, simán, elrejted valahova a műszerfal mögé a reed-relay-t, a másik relét, meg sorbakötöd az indítómotor kivezetéssel, a relé behúzóját meg keresztbekötöd a másik áramkörével. Eredmény:

1. Gyújtás ráad: indítómotor nem működik

2. Gyújtás ráad, mágnes elhúz a reed relé előtt: indítómotor működtethető, amíg le nem veszed a gyujtást.

2010. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
az autó indításához a legfontosabb szerepet játszó elektromos elemnek a TEST vezetékét kösd kapcsolóra! fontos hogy testet ,mert azt senki nem méri ki műszerrel!
2010. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :) kipróbálom az ötleteteket!
2010. ápr. 27. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!