Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy különbség lehet minőségbe...

Nagy különbség lehet minőségben egy Taiwani és egy Kínai henger szett között?

Figyelt kérdés
50ccm robogó henger szettről van szó és a Taiwani 2x drágább lenne.

2016. okt. 25. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A kínai katasztrofálisan silány minőségű és nagyon rosszul van illesztve (könnyen megragad a motor). A taiwanit javaslom, azzal nem lesz probléma.
2016. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! :)
2016. okt. 25. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Űber fosás mind a kettő,lássuk be.
2016. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zzzoli ***** válasza:

A taiwani jobb mint a kínai. Illesztésekkel, méretekkel egyébként a kínaiaik is pontosak már, komoly cnc gépekkel készülnek. Anyagminőség szemponjából nyilván az olcsó kínai hengerek gyengébbek.

Taiwani például a Naraku is, egy nagyon jó minőségű szett, nyugodtan rárakhatod, persze az olcsó kínai hengerek árának a duplája az ára.

Nekem most jelenleg a Factoryn az van, nekem már volt rajta sok, nekem a kínaival is ment mint a golyó, de ezzel repül mint a sárkány. Persze kellett hozzá teljes kitöltésű tengő is és egy jó rezó!

2016. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!