Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb?

Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
...50ccm sebváltós?
2010. ápr. 26. 20:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Yamaha Aeroxot vegyél 50eseknél nem jók a váltós motrok (EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM,TUDOK VÁLTÓS MOTORRAL MENNI,DE 50CCM NEL INKÁBB ROBOGOT VEGYÉL)DE HA VÁLTOS AKKOR YAMAHA!
2010. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

20:34:


a motor az motor, sokan összekeverik a robogóval..


a motor az sebváltós..

a robogónak a nevében is benne van hogy robogó és nem motor..


vannak automata váltós MOTOROK is ami nem minősül robogónak ( pedig ROBOGÓBÓL van 600-as is.. )


Ennyit erről és PONT.

2010. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Na most akkor melyiket?:D
2010. ápr. 27. 16:20
 14/18 anonim ***** válasza:
Mire kellene?
2010. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
suliba járkáláshoz meg csak úgy motorozni.:D
2010. ápr. 28. 17:42
 16/18 anonim válasza:
A robogók sokat esznek. Az enduro sokkal kevesebbet eszik mint egy robogó. Kb. fele annyit. És végsebességre is gyorsabb az enduro. Am meg van egy osztálytársa, és ő is 50cm3 gyorsaságival szokott bejárni a suliba. És sztem nincs olyan cincogós hangja, de lehet azért, mert már ő belepiszkált a kipufogóba, hogy jobb hangja legyen.
2010. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 psytom válasza:

az enduró valóban jobb mint a speed 50ccm-es, csak mert olyan elviselhetetlen hangjuk van hogy atyavilág:D

meg ha már speed motor akkor 125 ccm alaphangon:D

pl honda cbr 125

2010. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

..A robogó az tényleg nem motor! Hanem ROBOGÓ!

Ha városban laksz és nem múltál el 16 éves akkor azt ajánlom hogy vegyél egy jó kis robogót mert annál jobb nincs is! Kis helyen elfér, nem kell váltogatnod, fürge..de ha motorozni akarsz akkor MOTORT vegyél! Ha 50 cm3 veszel akkor én is az enduro-t ajánlom mert ha később akarsz nagyobbat akkor azzal megtanulsz motorozni. Én is azzal kezdtem egy DT-vel és nagyon meg voltam vele elégedve! Kis sportmotort nem ajánlom mert csúnya és még sokat is eszik!

2010. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!