Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 hátsó ablaktörlő...

Golf 4 hátsó ablaktörlő müködtetése?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem olyan rég vettem egy golf 4 1999 évjáratu kocsit és a hátsó ablaktörlőt nem tudom müködtetni.

nem tudom pontosan hogyan lehetne mozgásba hozni de ha a kormány jobb oldalán lévő kart elnyomom a műszerfal felé akkor valamilyen motor dolgozna a motortérben(lehet a sprickoló motor) de a hátsó ablaktörlő meg sem moccan.


A kérdésem, hogy pontosan hogyan lehet müködtetni azt és ha esetleg jó az amit leirtam(eltolom a műszerfal felé a kart) akkor mi lehet a probléma?



2016. okt. 6. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem se működött a hátsó ablaktörlőm, mert teljesen be volt rohadva a tengelye. Bár ez nem egy csodálatos német autó, csak egy szar francia.

:)


Amúgy jó a próbálkozásod.

2016. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. :) van egy kevés rozsda a lapát tengelyének anyacsavarán, lehetséges akkor, hogy az enyémmel is ez a probléma. nagyon szépen köszönöm a válaszod.
2016. okt. 6. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos esélyes, hogy összerozsdált ahogy az 1es írja. Meg kell nézni megy-e oda áram amikor tolod a kart, ha igen akkor szét kell szedni a motort, megpucolni és megolajozni a tengelyét.
2016. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__814..


Itt leírtam ugyanezt (érdekes, hogy egymás után kétszer merül fel ugyanaz a probléma)


Ha nem megy annak számtalan oka lehet, vagy összerohadt ahogy írták, de simán lehet, hogy a motor meghalt, kiment a biztosíték, zárlat van stb stb

2016. okt. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!