Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány fok az, amikor még...

Hány fok az, amikor még motorra ültök? Jó lenne még ősszel menni egy-két kört.

Figyelt kérdés
Nem sok rutinom van még, nem is kanyarvadászatra gondoltam, de még élvezhető motorozásra. (Nem fagyok le róla, azért még tapad a gumi stb)

2016. okt. 3. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha van cuccod szerintem 5 fokig simán. Mondjuk én -5 fokban is megyek ha száraz az idő már évek óta. A lehető legkésőbb teszem le a mocit, csak ha már nagyon muszáj.
2016. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En kb 25 fokban
2016. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*15
2016. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én meg a rekord hidegben,ha jól emlékszem 86 január ,és -27 C° volt.Télen sem tettem le,mert ezzel tudtam csak közlekedni,mert csak a kulákoknak volt LADA-ja.Most már más a helyzet.
2016. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én amíg nincsenek mínuszok simán!
2016. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10-15 fok alatt nem ülök rá. Igaz én csak élvezetből motorozok, tehát nem muszáj fagyoskodjak. Kár tönkretenni az izületeid, ha nem muszáj.
2016. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hosszú útra semmi képen ne indulj el. Ha mégis egy óránál több az út hossza, felezd, vagy harmadold el. Többször állj meg néhány percre, könnyíts a ruházatodon és igyál valami meleget. Nagyon rutinosnak kell lenni hogy nagy hidegben ne kapj valami maradandó "emléket" a szervezetedbe. Ha teheted ne motorozz hidegben! -egy volt táviratos a nyolcvanas évekből-
2016. okt. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az utolsónak a pihenős tanácsot is :) Azt hiszem ameddig legalább 15 fok lesz, addig nem teszem el a vasat. Ruhám van megfelelő, hosszabb útra úgysem indulnék már vele, csak a környéken használnám.
2016. okt. 4. 06:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha így értjük a kérdést, hosszabb útra 10-15 fok alatt én se megyek. De ilyen max fél órás utakra akár télen is ha jó idő van.
2016. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
én amig lehet 0-5 v még allata is van ismerősöm csak májustól aug vége és kész mind azt a 800 kilométert
2016. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!